Na závěr prázdnin severočeské derby!

Jedna výhra, jedna prohra - tak se zatím střídají výsledky kláštereckých hokejistů v přípravném utkání. Prolomí padesáti procentní bilanci úspěšnosti a podaří se jim zvítězit podruhé v řadě? Přijděte je podpořit od 18:00 proti Děčínu.

Ladislav Řezníček (otázky kapitánovi můžete pokládat v sekci "Ptejte se") jako jediný proměnil samostatný nájezd a Klášterec díky němu vyhrál úvodní střetnutí obou soupeřů 4:3.

Jména velkých posil byste letos na děčínské soupisce hledali marně. Povodně přinesly Severočechům úplně jiné starosti než vylepšování kádru. A trenéři budou chtít především zapracovat do týmu odchovance.

V posledním přípravném zápase si Děčnští vzali velké sousto. Na poslední chvíli domluvený zápas v Drážďanech projeli. Účastníkovi druhé nejvyšší německé soutěže podlehli 1:8.

Soupisky z minulých utkání:

Klášterec nad Ohří: Damašek (31. Kaššák) - Krupka, Kocek, Koblitz, Řezníček, Vošta, Zendl, Žižka, Blažek, Miklovič, Stehlík, Pražák, Polanský, Bečvář, Suk, Řepík, Novotný, Panocha, Mazinč, Nguyen, Jáchym.

Děčín: Zikmund (Zámostný) - Stezka, Sádovský, Marek, Molnár, Dvořák, Saska - Havlíček, Chvátal, Oliverius, Filipovský, Luka, Myšík, Gottfried, Řídel, Štverák, Stibor, Kupec, Damnitz.