Na Klášterec čeká nový soupeř ze Žďáru nad Sázavou

Klášterečtí hokejisté budou v dalším kole čelit neznámému soupeři ze Žďáru nad Sázavou. Tito soupeři se naposledy potkali v sezóně 1999/2000 kdy nejprve porazil Klášterec soupeře na jeho ledě 5:3 a doma si s ním poradil hravě 7:2. Za tu dobu se ale oba kádry samozřejmě změnily a tak se necháme překvapit jak dopade jejich teprve historicky třetí utkání. Souboj mezi Žďárem nad Sázavou a Kláštercem nad Ohří startuje ve středu od 18:00 na ledě soupeře.

SKLH Žďár nad Sázavou před sezónou:

Před sezónou byl tým přesunut do západní skupiny, kde na něj mmj. čeká i Klášterec nad Ohří. V přípravě se Žďáru podařilo uhrát tři remízy, tři výhry a pouze dva zápasy tým prohrál. Remízu si připsaly plameny s Pelhřimovem (4:4), Technikou Brno (5:5) a Vrchlabím (4:4), prohry s Pelhřimovem (2:4) a Technikou Brno (1:6) a vítězství proti M.Budějovicím (5:2, 7:2) a Břeclavi 7:3).

SKLH Ždár nad Sázavou v nové sezóně:

V nové sezóně mají plameny 50% úspěšnost. V prvním kole podlehl Žďár na ledě Děčína 1:2, poté si odnesl porážku ze zápasu s Klatovy 4:5 a poslední prohru si zatím připsali žďárští hokejisté nad Táborem 2:4. Poslední tři utkání si ale tým spravil chuť. Proti Jindřichovu Hradci bral výhru 6:3, poté porazil Jablonec nad Nisou 4:2 a zatím poslední a to velmi překvapivou výhru si odvezl Žďár ze Sokolova, kde domácím nedovolil ani jednou skórovat a vyhrál 4:0. Plameny tak mají na svém kontě devět bodů, což je o tři body více než má Klášterec.