Klášterec zajíždí na led Kobry Praha

Klášterečtí hokejisté zajíždějí v dalším kole druhé hokejové ligy na led Kobry Praha. Klášterec naposledy zdolal na domácím ledě Bílinu 5:3 a byla to pro něj vůbec první výhra v soutěži. To Kobra podlehla v Milevsku 4:2 a klesla na poslední místo. Jestli se povede Klášterci navázat na domácí výhru zjistíme ve středu od 18:00 .

Klášterec dal zapomenout v minulém zápase na tři porážky v řadě a porazil na domácím ledě Draky z Bíliny. Mladé mužstvo se mohlo předevšim opřít o dvougólového střelce Libora Řepíka . Klášterec nezačal sezónu vůbec dobře a po třech prohrách byl na posledním místě, jenže vítězství nad Bílinou jim zaručilo posun na předposlední místo i díky prohře Kobry Praha, která bude čelit kláštereckým mladíkům nyní. I předvedená hra v utkání proti Bílině byla už lepší a Klášterec tak zvítězil zaslouženě.

Loňské překvapení jménem Kobra Praha, která se umístila v minulé sezóně na krásném třetím místě je nyní na posledním místě v tabulce ale jen pouhý bod za Kláštercem. V týmu dále působí Jiří Jakeš, druhý nejlepší střelec celé druhé hokejové ligy a taktéž druhý muž celého kanadského bodování loňské sezóny. Na něj by se měli klášterečtí upínat nejvíce, jelikož tento hráč dokáže nadělat každé obraně velké potíže.

Pokud nebudete na místě budou pro vás připraveny onlajny.