Klášterec zajíždí na led Jablonce

Klášterec se pokusí znovu nastartovat na vítěznou vlnu v utkání proti Jablonci nad Nisou. Klášterec má s Jabloncem v této sezóně zatím vyrovnanou bilanci. Zápas začíná ve středu od 18:00 v Jablonci nad Nisou.

Jablonec se v této sezóně pohybuje ve středu tabulky. Momentálně však Jablonec okupuje třetí příčku na které je však pouze jen o lepší skóre před Kobrou Praha. V této sezóně si s Kláštercem doma Jablonec bez problémů poradil v poměru 6:2 a v Klášterci taky dlouho živil naději na tři body, ale necelé dvě minuty před koncem Klášterec vstřelil vyrovnávácí branku na 2:2 a v samostatných nájezdech pak rozhodl Jindřich Růžek o zisku dvou bodů pro Klášterec. V posledním utkání vyhrál Jablonec v Děčíně 3:2.

Favorita nelze v tomto utkání označit a tak se necháme překvapit jestli Klášterec získá na ledě soupeře všechny tři body.