Klášterec v prvním zápase semifinále hostí Klatovy

Semifinále play-off se pomalu rozjíždí a my se můžeme opět po roce těšit na to, co nám předvedou klášterečtí hokejisté. V semifinále narazí Klášterec na nebezpečné Klatovy, které dokázaly vyřadit ve čtvrtfinále hladce Řisuty. První zápas bude zahájen v úterý od 18:00 v Klášterci nad Ohří.

Klášterec se už týden připravuje na semifinálové utkání proti Klatovům. V sérii na tři vítězné utkání je jasným favoritem Klášterec který je pro Klatovy už nějaký čas nepřekonatelným. Klatovy se naposledy radovaly z tříbodového zisku proti kláštereckým hokejistům přesně 5.3.2009.

Vzájemná bilance v sezóně 2011/2012

Klášterec dokázal vyhrát v této sezóně všechny čtyři utkání proti Klatovům. První měření sil v této sezóně se uskutečnilo v Klášterci kde si domácí tým s chuťí zastřílel a poslal Klatovy domů s výpraskem 8:2. Druhé utkání v Klatovech bylo už vyrovnané a Klášterec se musel spokojit pouze s výhrou 2:1 na samostatné nájezdy. Třetí duel v Klášterci nabídnul přestřelku ze které vyšel jako vítěz opět Klášterec, když si připsal výhru 7:4. Zatím poslední střetnutí těchto celků na ledě Klatov skončilo výsledkem 4:2 pro Klášterec.

Klatovy budou nejvíce spoléhat na svojí největší hvězdu v týmu brankáře Marka Mazance. Tento brankář, který chytá i za mládežnické reprezentační výběry vypomáha Klatovům formou střídavých startů z extraligové Plzně a ve čtvrtfinále proti Řisutům předvedl své kvality a i díky němu jsou Klatovy v semifinále.

V prvním utkání si také klášterečtí fanoušci připravili na začátek utkání jednu premiéru a tou je nové choreo pro klášterecké hokejisty. Připojit se můžete také vy a to jednoduchým způsobem. Stačí jen aby jsi každý z vás vzal modrý nebo žlutý barevný papír A4 a při nástupu kláštereckých borců ho zvedl nad hlavu.