Klášterec po tuhém boji zdolal Trutnov!

Klášterečtí hokejisté odehráli ve středu jedno z odložených utkání a to jmenovitě proti HC BAK Trutnov. Od začátku utkání mohli diváci na stadionu sledovat vyrovnaný hokej, ale nutno dodat že soupeř byl mírně aktivnějším celkem a také se dostal jako první do vedení. V 15.minutě se dostal k puku Lukáš Kastner, počkal si na pohyb brankáře a poté ho překonal nad rameno. Klášterec dobýval trutnovskou branku až do 35.minuty, kdy se trefil František Mála. V základní hrací době už branka nepadla a tak se muselo jít do prodloužení, které trvalo necelé dvě minuty. V čase 61:38 se dostal k puku Vladislav Vrtek, který ho poté nekompromisně napálil na branku a puk si našel cestu až za zadní konstrukci, kde se zasekl. Klášterec si tak připisuje pátou výhru v řadě.