Klášterec míří pro body do Milevska

Po velice úspěšném domácím utkání proti Benešovu zajíždí klášterečtí hokejisté do Milevska kde je čeká tuhý boj o tři body. Zápas prvního Klášterce proti pátému Milevsku se odehraje v sobotu od 17:00 v Milevsku.

Klášterec si v minulém kole snadno poradil na svém ledě proti Benešovu v poměru 6:1 a upevnil si tak první místo v tabulce. V Milevsku nečeká ale klášterecké borce jednoduché utkání. Klášterec si ještě určitě pamatuje porážku z minulého roku, kdy na ledě Milevska prohrál 2:5. Jinak má ale Klášterec zatím lepší vzájemnou bilanci v této sezóně když vyhrál zatím dva ze tří vzajemných duelů.

Milevsku prozatím patří pátá pozice v tabulce. Nevídaná přestřelka, která se odehrála v minulém kole v Děčíně skončila lépe pro Milevsko, které si po třetinách (0:1, 5:1, 3:6 - 0:1) odvezlo výhru 9:8 v prodloužení. Milevsko bude spoléhat na domácí prostředí ve kterém už jednou Klášterec porazilo.