Klášterec hostí Bílinu

V dalším kole přivítají klášterečtí hokejisté na svém ledě nedalekého soupeře z Bíliny. V posledním vzájemném utkání vyhrál Klášterec v Bílině 5:0. Zápas začíná v neděli od 17:00

v Klášterci nad Ohří.

Klášterec stále vévodí tabulce s náskokem šesti bodů před Řisuty. Naposledy si Klášterec doma poradil v dohrávce třiadvacátého kola s Klatovy v poměru 7:4. V utkání proti Bílíně bude Klášterec jednoznačně favoritem utkání a tak se jen očekává, jakým výsledkem nakonec zápas skončí.

HC Draci Bílina je nováček druhé hokejové ligy. V probíhající sezóně jim patří předposlední místo, když mají šest bodů náskok před posledním Sokolovem. Bílina zatím ukazuje že ve v třetí nejvyšší soutěži v České republice není náhodou. Body dokázala sebrat i Klášterci na jeho ledě, když si odvezla bod za prohru v nájezdech. Před vánoční pauzou doma Bílina podlehla Děčínu 4:5. Před pár dny Bílina posílila svůj kádr o extraligového brankáře Litvínova Miroslava Brzobohatého, který by však v utkání proti Klášterci neměl ještě být k dispozici.

Přijďte podpořit Klášterec za honbou za třemi body, všichni jste srdečně zváni.