Hokejisté Klášterce podpořili  Radka Zelinku

Vedení hokejového klubu HC Tygři Klášterec nad Ohří se rozhodlo podpořit  Radka Zelinku v jeho nelehké životní situaci a přispělo darem na transparentní účet, který zřídili jeho florbaloví kamarádi.

V noci ze 3. Na 4.listopadu byl Radek v Plzni brutálně napaden a vážně zraněn. Následkem jeho vážných zranění byla bohužel amputace jedné nohy a postižení  vnitřních orgánů. Radek je velký srdcař a sportovec, který v dětství několik let strávil i v barvách našeho hokejového klubu. Dnes se statečně pere se svým osudem v nemocnici.

Pokud by se chtěli další členové klubu a příznivci klášterského hokeje připojit do sbírky, zveřejňujeme zde číslo transparentního účtu: 286632969/0300.