Miroslav Bartoš | pondělí 10.9.2018

Historický okamžik! Klášterec prošel velkou změnou

Historický okamžik! Klášterec prošel velkou změnou Datum 9.9.2018 se zapíše do novodobé historie kláštereckého hokeje. Klášterecký tým prošel velkou změnou a od letošního ročníku ponese název HC Tygři Klášterec nad Ohří! Další novinkou je také nové logo, které obsahuje tygří hlavu a zcela nový tygří maskot KUBA. Klášterec tuto velkou změnu ohlásil během zápasu veteránů HC Klášterec nad Ohří a veteránů České hokejové Reprezentace.

 
 
 

Klášterec si pozval pro tento velký den Českou hokejovou Reprezentaci veteránů, kteří se střetli s domácím výběrem veteránů. Utkání proběhlo v přátelském duchu s hrací dobou 3x15min. Po úvodním představení všech zúčastněných bylo vhozeno úvodní buly. První třetina nabídla opravdu velmi kvalitní podívanou a diváci nejednou odměnili hráče velkým potleskem. Klášterečtí veteráni se dokázali prosadit dvakrát z hole Marka Jáchyma. Za reprezentaci skóroval dvakrát Jiří Krásný a jednou brankou prispěl Marek Posmyk.

Během první přestávky byly představeny zcela nové dresy s novým logem! Klášterec bude i nadále ctít žlutou, modrou a bílou barvu. Na přední části dresů je vyobrazena tygří hlava na bílém pozadí s názvem klubu HC TYGŘI KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ.

Po přestávkovém programu se rozběhla druhá třetina ve které už byli znát zkušenosti. Během tří minut odskočila veteránská reprezentace o tři branky (Kamil Ťoupal, Dušan Andrašovský a Martin Maškarinec). Diváci na stadionu se i nadále bavili hrou obou celků a velkou radost jim udělal i od letošní sezóny nový trenér "ÁČKA" David Suk, který jako poslední domácí hráč dokázal vstřelit branku. Tečku za druhou třetinou udělal vstřelenou brankou Jan Alinč.

Druhá přestávka nabídla publiku další velkou novinku. Na kláštereckém kluzišti se totiž objevil poprvé v historii klubu MASKOT! Vzhledem k novému názvu klubu jde o TYGRA, který dostal typické české jméno KUBA. Nový maskot si zářadil hlavně při ukázce MINIHOKEJE, kde si společně s dětmi záhrál hokej. Diváci nového maskota a hlavně děti po této ukázce odměnili velkým potleskem.

Třetí třetina veteránského utkání nabídla krásné akce, ale také vzhledem k věku některých účastníků únávu. Klášterec se už nedokázal bohužel během posledích pátnacti minut nedokázal prosadit a musel zkousnout ještě dalších šest branek v domácí síťi. Nikomu to však nevadilo, protože účelem tohoto utkání bylo přinejměnším pobavit diváky a to se určitě povedlo. Veteráni Klášterce nakonec podlehli bývalím reprezentantům 3:13.

Sestava Klášterce:

Pavel Damašek - Radek Nerad, Kamil Janouch, Miroslav Buchal, Vlastimil Petrásek, Milan Babka, David Suk, Miroslav Rozsypal, Libor Řepík, Marek Jáchym ,Tomáš Polanský, Milan Vacke, Václav Kotrouš, Karel Novotný, Jiří Jaroš, Karel Novotný st., Václav Pokorný. Trenér: ZDENĚK JAROŠ

Sestava Reprezentace:

Marek Kučera - Dušan Andrašovský, Marek Posmyk, Jaromír Látal, Josef Řezníček, Filip Turek, Kamil Ťoupal, Zdeněk Eichman, Tomáš Klimt, Petr Kořínek, Václav Král, Jan Alinč, Radek Ťoupal, Jiří Krásný, Tomáš Košatka. Trenér: JAN GUSTA HAVEL Asistent: MILAN NOVÝ

Klášterec deklasoval Roudnici!

Po drtivém vítězství 13:4 nad Lovosicemi si klášterečtí hokejisté užili den volna a v neděli opět...

Klášterec si a chutí zastřílel a má první body!

Po dvou porážkách od Loun resp. Litoměřic "B" se klášterečtí hokejisté dočkali prvních bodů do...

Týden hokeje v Klášterci nad Ohří!

Ve čtvrtek 20.09.2018 od 17.00 h proběhla na zimním stadionu v Klášterci nad Ohří náborová akce v...

Po prvním kole bez bodů!

V prvním kole Krajské hokejové ligy mužů přivítali klášterečtí hokejisté na svém kluzišti "béčko"...

Týden hokeje

Historický okamžik! Klášterec prošel velkou změnou

Datum 9.9.2018 se zapíše do novodobé historie kláštereckého hokeje. Klášterecký tým prošel velkou...  právě čtete

Klášterec začal přípravu vysokým vítězstvím.

Klášterečtí hokejisté vstoupili do kolotoče přípravných zápasů utkáním, ve kterém se střetli s...
 
 
 
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky