Druhý zápas během tří dnů, žluto-modří cestují do Roudnice

V posledních letech tradiční tým v západní skupině druhé ligy je dalším soupeřem hokejistů Klášterce nad Ohří v přípravě na nový ročník. Mužstvo HC Roudnice nad Labem pod vedením nové trenérské dvojice Tomáš Hamara – Zbyněk Pour odehraje teprve své první přípravné utkání, Klášterec do zápasu naskočí již potřetí.

Roudnice měla odehrát první zápas už v úterý v Děčíně. Jenomže řeka Ploučnice tamní zimní stadion zatopila a postarala se tak o zrušení duelu.

V Roudnici se momentálně připravuje na nový ročník druhé ligy přibližně 30 hráčů a tři gólmani. To vše pod taktovkou nových trenérů, pánů Hamary a Poura. Tomáš Hamara ještě loni působil na lavičce jabloneckých Vlků.

Klášterec má za sebou už dva zápasy, v tom prvním podlehl prvoligovým Litoměřicím 1:3, v úterý si však přivezl vítězství v poměru 5:3 ze Sokolova. Gólově se prosadili dvakrát Stehlík a Pražák a jednou Kocek.

Klášterečtí loni s Roudnicí odehráli čtyři zápasy, ve třech zvítězili, jednou prohráli. Tým od Labe skončil po základní části na posledním místě tabulky, zachránily ho pouze zrušené sestupy.

Zápas mezi Roudnicí nad Labem a Kláštercem nad Ohří se hraje ve čtvrtek od 18 hodin na zimním stadionu v Roudnici. Sledovat můžete i on-line přenos na onlajny.cz.

Sestava Klášterce z posledního utkání:
Kaššák (J. Novák) – Krupka, Kocek, Koblitz, Kovář, Mošta, Žižko, Blažek, Miklovič, Stehlík, Pražák, Martínek, Suk, Nguyen, Jáchym, Řepík, Novotný, Putyera, Hortman, Toman, O. Novák.

FOTO: Michaela Luňáčková, hclitomerice.cz