Bude Benešov týmem který zastaví rozjetý Klášterec ?

Již potřetí v sezóně se utkají týmy Benešova a Klášterce. Benešov bude chtít uspět na domácím ledě proti velkému favoritu utkání a tak se očekává velký boj. Souboj mezi Benešovem a Kláštercem začíná ve středu od 18:00 v Benešově.

Klášterec je pro své soupeře zatím jako noční můra. Už osm zápasů zasebou nedokázal nikdo Klášterec porazit a to ani třetí Kobra Praha, která přijela do Klášterce posílena o hráče z juniorského týmu Sparty Praha a Slavia Praha. První dvě třetiny však byly vyrovnané a na tabuli svítilo skóre 2:2, ovšem kdyby Klášterec proměnil šance které si během první i druhé třetiny vytvořil tak by bylo o vítězi rozhodnuto již dříve. V poslední třetině však zaůřadoval navrátilec z Kadaně Jan Stehlík, který ve třetí třetině dovršil svůj hattrick a výrazně pomohl Klášterci k výhře 4:2. Klášterec nad Ohří odskočil díky zaváhání Řisut v Sokolově v tabulce už o devět bodů a jednoznačně vede tabulku.

Benešov naposledy doslova vydoloval tři body v Děčíně kde se strhla přestřelka ze které vyplynulo jedenáct branek a naštěstí pro Benešov se skóre zastavilo na výsledku 6:5 pro jejich tým. Benešov se pohybuje v té druhé půlce tabulky a nyní mu patří sedmé místo když nasbíral pouhých 24.bodů. Nejpilnějším sběračem kanadských bodů je v benešovském dresu veterán Michal Kaňka, který nasbíral v devatenácti odehraných kolech třiatřicet bodů za dvanáct branek a jednadvacet asistencí.

Vzájemné zápasy v této sezóně zvládal lépe Klášterec který nejprve vyhrál v Benešově 5:4 po samostatných nájezdech a doma přehrál stejného soupeře 4:3. V Benešově se očekává vyrovnaný souboj a hlavně budou jistě diváci čekat na to jestli Benešov uhájí svou sérii tří výher v řadě nebo jestli si svou sérii již na děvět vyhraných utkání zasebou prodlouží Klášterec.