Po dramatickém čtvrtfinále zná Klášterec svého soupeře ve druhém kole play-off, jsou jím Litoměřice

Pořádné drama nabídlo čtvrtfinále druhé hokejové ligy skupiny západ. Po hladkém postupu Klášterce a očekávaném postupu Řisut ve čtvrtém zápase se muselo v ostatních sériích rozhodnout až v posledním možném pátém duelu. Účast v semifinále si nakonec na poslední chvíli vybojovaly Most a Litoměřice. Podle postavení týmů po základní části se tak utvořily i semifinálové dvojice - Řisuty vyzvou Most a Klášterec nad Ohří se o finále porve se Stadionem Litoměřice.

Program semifinále play-off

1. zápas: HC Klášterec nad Ohří - HC Stadion Litoměřice, neděle 21. března od 17:00 na zimním stadionu v Klášterci.

2. zápas: HC Stadion Litoměřice - HC Klášterec nad Ohří, úterý 23. března od 18:00 na zimním stadionu v Lovosicích.

3. zápas: HC Klášterec nad Ohří - HC Stadion Litoměřice, středa 24. března od 18:00 na zimním stadionu v Klášterci.

případný 4. zápas: HC Stadion Litoměřice - HC Klášterec nad Ohří, sobota 27. března od 17:00 na zimním stadionu v Lovosicích.

případný 5. zápas: HC Klášterec nad Ohří - HC Stadion Litoměřice, pondělí 29. března od 18:00 na zimním stadionu v Klášterci.

Ostatní dvojice v semifinále play-off 2. ligy

HC Řisuty - HC Baník Most
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Orlová
SHK Hodonín - HC Zubr Přerov
IHC Komterm Písek - TJ Stadion Kutná Hora
KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Benešov

Termíny finále

Finále je na programu od 1. dubna nejpozději do 9. dubna. Poté bude následovat kvalifikace o postup do první ligy, ze tří vítězů jednotlivých skupin (západ, střed a východ) postoupí o soutěž výš pouze dva týmy. Ty nahradí sestupující Havířov a Šumperk.