Nymburk je třeba hlídat až do konce

Zítra se naši hokejisté utkají na domácím ledě s celkem NED Hockey Nymburk. Šestý tým tabulky s sebou přiveze také Jiřího Zelenku, bývalého hráče extraligové Sparty a svého zatím nejlepšího střelce, který ve dvanácti dosud odehraných zápasech nastřílel devět gólů. Současné šesté místo v tabulce však zdánlivě neodpovídá výsledkům, které soupeř kláštereckých hokejistů nasbíral v posledních šesti kolech druhé ligy. V zápasech s Děčínem, Táborem a Pískem prohrál a neměl by tedy být příliš nebezpečným soupeřem. Jak ovšem naznačilo utkání minulý víkend v Milevsku, podceňování by se mohlo zle vymstít. Nymburk hrál s milevskými dvě třetiny vyrovnanou partii, všechno však vyřešil v závěrečné dvacetiminutovce a nakonec vyhrál 4:2.