Domácí si v předehrávce připsali 3 body.

V předvánoční predehrávce si domácí po delší době došli k jasnému 3 bodovému vítězství. První třetina přinesla na šance vyrovnanou hru. Jediný rozdíl byl v proměňování šancí. Klášterec vyhrál první třetinu 2:0. Od druhé třetiny domácí jasně dominovali a skóre se postupně navyšovalo na konečných 10:3.

Branky a nahrávky: 16. Zendl (Týr, Páleník), 19. Vlášek (Kosina), 25. Haluška (Kosina), 30. Kosina (Oplt), 34. Haluška (Koblitz.O), 36. Dejmek (Kosina), 41. Oplt, 46. Páleník (Kosina), 49. Oplt (Kosina), 54. Oplt (Blažek) – 49. Mašek (Černý, Haken), 52. Vilček, 56. Straka (Mašek)

HC Klášterec nad Ohří: Mědílek (Hrdina) – O.Koblitz, M.Koblitz, Blažek, Kosina, Zendl, Týr, Vlášek, Oplt, Suk, Drazdík, Dejmek, Haluška, Páleník, Diviš, Videv

HC Lovosice: Holý (Vitvar) – T.Holý, Hubsch, Haken, Straka, Kříž, Vilček, Černý, Mašek, Gudera, Gudera ml.