Klášterec pokaždé vedl, přesto odjíždí s prázdnou

Klášterec v Roudnici odehrál vyrovnaný zápas. Kluci si šli od začátku za vítěztvím. Bohužel na každý vstělený gól domácí našli odpověď. Ti pak minutu před koncem dali gól na 4:3 a tak 3 body zůstaly v Roudnici.

Branky a nahrávky: 10. Lauko, 31. Bačkády (Husák, Hlavička), 53. Nenadál (Martinec), 59. Pokorný (Kuchař, Hlavička) – 4. Dejmek (Haluška), 11. Diviš (Blažek), 44. Dejmek (Kunc)

17. listopadu 2018
0:1, 2:0, 2:0

Na třetí pokus to vyšlo! Tygři zdolali Litoměřice

18. listopadu 2018

Konečně! Klášterečtí hokejisté dokázali ve třetím vzájemném utkání v letošní sezóně zdolat soupeře z Litoměřic a dokonce se před něj posunuli na druhé místo tabulky! Soupeř se sice ujal v první...

Číst více >

Derby vyznělo lépe pro Klášterec

12. listopadu 2018

Klášterečtí hokejisté se vezou na vítězné vlně a zvítězili počtvrté v řadě. V nedělním utkání přivítal Klášterec nedalekou Kadaň "B" a ii p špatném závěru třetí třetiny uhájil tříbodový zisk. Domácím...