Utkání proti Lounům rozhodla branka v poslední minutě!

Klášterečtí hokejisté si připsali v dalším utkání Krajské ligy mužů důležité vítězství, když dokázali po velmi vyrovnaném duelu porazit Louny brankou v poslední minutě. Klášterec vedl v utkání od 10.minuty a to když se prosadil Ladislav Dejmek. Hosty tato branka nepoložila a do konce prvního dějství dokázali vývoj utkání otočit. Druhá třetina se povedla domácímu celku na jedničku i díky výbornému Studničkovi v brance a střeleckým zásahům Marka Oplta a Jiřího Vlastníka. Ve třetí třetině nejprve vyrovnal lounský Adam Szakál, ale poslední slovo v utkání měli přeci jen domácí. Hrdinou tohoto duelu na klášterecké straně se stal Dominik Drazdík, který sice pár vteřin před rozhodující brankou zatopil domácím po hrubce v rozehrávce, ale poté se ukázal jako pravý střelec, když zužitkoval nahrávku Vlastníka a rozhodl tak utkání v čase 58:47 ve prospěch Klášterce.
11. listopadu 2018
4:1, 2:0, 2:4

Derby vyznělo lépe pro Klášterec

12. listopadu 2018

Klášterečtí hokejisté se vezou na vítězné vlně a zvítězili počtvrté v řadě. V nedělním utkání přivítal Klášterec nedalekou Kadaň "B" a ii p špatném závěru třetí třetiny uhájil tříbodový zisk. Domácím...

Číst více >

Změna trenéra A mužstva

4. listopadu 2018

Trenér David Suk na vlastní žádost k 31.10.2018 odstoupil z funkce trenéra družstva mužů HC Tygři Klášterec nad Ohří.

Číst více >

Povedená druhá třetina zajistila Klášterci tři body!

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole Krajské hokejové ligy do Roudnice nad Labem, kde je čekal další náročný zápas. První vzájemné střetnutí sice skončilo drtivým vítězstvím Klášterce 11:3,...