Damašek vychytal čisté konto a Klášterec slaví další vítězství

Klášterečtí hokejisté dnes předvedli asi nejlepší výkon v sezóně a připsali si velmi důležitou výhru 4:0 nad Pelhřimovem. Už od úvodní minuty byl domácí celek jasně lepším týmem a svojí aktivitu dokázal přetavit ve dva góly z hokejek Marka Jáchyma a Libora Řepíka v úvodním dějství. Ve druhé třetině se sice Pelhřimov herně zvedl a domácím se minimálně vyrovnal, ale skvěle chytající Damašek dnes přiváděl hosty k šílenství a předvedl proti jejich střelám výborné zákroky. Ve druhé třetině byl jediným střelcem domácí Jakub Loučka a domácí tak měli náskok tří branek před poslední třetinou. Poslední dějství nabídlo velmi vyrovnanou hru, ale když se dokázal prosadit jen klášterecký Jiří Peštuka bylo po všem. Domácí stadion viděl dnes nejlepší výkon Klášterce v sezóně a tým byl za něj odměněn velkým aplausem. Nejlepším hráčem domácích byl zvolen Libor Řepík a za hosty si cenu odnesl Jan Pavlík.