Klášterec zavítá na led lídra z Řisut

Po vydařeném utkání proti Jablonci nad Nisou kdy si Klášterec připsal důležité tři body do tabulky za výhru 5:3 čeká na borce od řeky Ohře další zápas a to na ledě vedoucího celku tabulky z Řisut, které však hrají své domácí zápasy ve Slaném. Řisuty si v minulém kole dokráčely pro pohodlné vítězství 7:3 na ledě Kobry Praha a vedou tabulku o dva body před Táborem. Nutno však dodat že Tábor má o dva zápasy méně a tak se všechno může ještě změnit. Klášterec ztrácí na první příčku z pátého místa třináct bodů. Velmi atraktivní zápas začíná v sobotu od 17:00 ve Slaném.

HC Řisuty v sezóně 2012/2013: Řisuty se každoročně pohybují v horních patrech tabulky a jinak tomu není ani letos. Zatím získaných 47 bodů je vyhouplo až na první příčku tabulky kde mají náskok dvou bodů na druhý Tábor a třetí Děčín, oba celky mají však o dva zápasy méně a tak se vše může ještě změnit. Tým je taky velmi dobře střelecky naladěn když zaznamenal v pětadvaceti utkáních už 102 branek což jsou průměrně 4 branky na zápas. Obrana funguje také velice dobře a 71 inkasovaných branek je zatím nejméně z celé třetí nejvyšší soutěže v České republice.

Kanadské bodování HC Řisuty: Kanadskému bodování v Řisutech vévodí velmi zkušený Matěj Kos (12+18),který má zkušenosti i z extraligové Kladna. Za ním se drží trojice Jonáš Křepelka (11+12), Tomáš Hudíček (10+13) a Tomáš Landa (7+13).

Vzájemná utkání Klášterec x Řisuty: V letošní sezóně se oba týmý střetly dvakrát a vždy se radovali hosté. Nejprve si Klášterec přivezl z ledu Řisut tři body za výhru 3:2 a ve druhém zápase zase doslova Řisuty vypráskaly Klášterec na jeho ledě 8:3. Bilance je tedy vyrovnaná a enchme se překvapit co přinese další střetnutí těchto celků.