Na domácím ledě proti Řisutům

Po přestřelce v Jablonci nad Nisou, kde Klášterec zvítězil 6:5 po prodloužení tu je pro borce od řeky Ohře další zápas. Tentokrát přivítají na domácím ledě čtvrtý tým tabulky a to jmenovitě Řisuty. Řisuty v minulém kole vyhrály stejně jako Klášterec 6:5 po prodloužení nad Kobrou Praha. Zápas začíná ve středu od 18:00 v Klášterci nad Ohří.

HC Řisuty v průběhu sezóny: Klub z malé vesnice nedaleko Slaného se řadí už dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co může západní skupina nabídnout. Není tomu jinak ani v této sezóně, i když ta není zatím tak výsledkově dobrá jako ty předešlé. Řisuty si v průběhu sezóny připsaly na konto zatím devětadvacet bodů za děvět výher a šest proher včetně prodloužení a mají kladné skóre 63:48. Nejvyšší výhra Řisut byla zatím zaznamenána proti Děčínu (6:0) a nejvyšší prohra byla proti stejnému soupeři tedy Děčínu (3:6).

Kanadské bodování hráčů Řisut: Kanadskému bodování v Řisutech vládne zatím Jonáš Křepelka (6+8) a dále pak hráči Jakub Kraus (6+7), Tomáš Hudíček (3+8), Ladislav Vlček (5+5), Roman Čermák (3+7), Jiří Scherzl (2+7), Matěj Kos (3+5), Ondřej Krpata (1+7), Ivan Záleský (5+1) a Tomáš Landa (3+3).

Vzájemná bilance obou týmů: Od minulé sezóny se oba kluby střetly dohromady pětkrát. V minulé sezóně vyhrál Klášterec jen jeden ze čtyř duelů (4:1) poté už přicházela od Řisut jedna porážka az druhou (4:5 po nájezdech, 3:4 a 3:2 po nájezdech). V letošním ročníku si zatím lepé vedl Klášterec, který vyhrál v Řisutech 3:2.

Zápas dvou týmů, kteří patří každoročně ke špičce celé 2.Národní hokejové ligy ale týmů, které se tento rok trochu trápí začne zítra od 18:00 na kláštereckém zimní stadioně. Vstupné je 30.Kč a všichni jste srdečně zváni.