Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2017 vyšly tyto články:

17.3.Povedený turnaj!Miroslav BartošV sobotu 11.3.2017 sehráli naši hráči 2. a 3.tříd na zimním stadionu v Klášterci velice pěkný turnaj. Turnaje se zúčastnili hráči HK Kralupy, HC Čerti ostrov a hráči HC Rytíři Kladno. V průběhu turnaje bylo sehráno celkem 12 velice vyrovnaných a zajímavých utkání, ve kterých všichni hráči ukázali své získané dovednosti. Hráči HC Klášterec se určitě neztratili.
6.3.Klášterec inkasoval třináct branek a sezóna pro něj skončila!TAB - KNO 13:1, 0.kolo | Miroslav BartošBezmála dvě tisícovky diváků, kteří se rozhodli zpestřit si nedělní večer návštěvou pátého osmifinále mezi Kohouty a Kláštercem, nemuseli litovat ani jediné vteřiny pobytu na stadionu. Domácí tým jim po předchozích nelítostných bitvách přichystal nevídanou show, na jejímž konci stálo senzační vítězství 13:1 a postup do dalšího kola play-off. Klášterec tak po čtyřech vyrovnaných duelech proti Táboru utrpěl až příliš krutou porážku a pro město porcelánu to tak znamená konec sezóny.
4.3.Druhá domácí prohra s Táborem! Klášterec je blízko vyřazeníKNO - TAB 2:3, 0.kolo | Miroslav BartošKlášterečtí hokejisté nestačili ani ve druhém domácím utkání na hosty z Tábora a pokud v neděli na soupeřově kluzišti nevyhrají, sezóna pro ně skončí. Klášterec byl v utkání opět aktivnějším celkem, ale postupem času se hra vyrovnala. Branky začali padat až ve druhé třetině, když se nejprve trefil hostující Aleš Krátoška a po necelé minutě se radoval Jiří Charousek. Ve třetí třetině se hostě dostali do vedení 3:1 a to si také pohlídali i přes kontaktní branku Františka Mály. Klášterec tak prohrává v osmifinálové sérii už 1:3 a v neděli bude odvracet konec sezóny.
2.3.Po vyrovnaném boji padl Klášterec v prodlouženíTAB - KNO 2:1, 0.kolo | Miroslav BartošTřetí osmifinálovou bitvu táborského týmu s Kláštercem nad Ohří proměnili její aktéři v neuvěřitelné drama. Svého rozuzlení se dočkala až sedmnáct vteřin před koncem desetiminutového prodloužení; po střele táborského obránce Ladislava Hlaveše byli nuceni podepsat bolestnou kapitulaci hosté od řeky Ohře, a Kohouti si tak v pátek povezou do Klášterce vedení 2:1 v séri
Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky