Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.11.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz probíhá už šestý ročník oblíbené fotografické soutěže. Více zde.
9.11.SMS sevisKromě oblíbených SMS s výsledky Klášterce si nyní můžete objednat i SMS zpravodajství ze zápasů české reprezentace. Službu si můžete vyzkoušet už během blížícího se turnaje Karjala.
10.11.Aukce repre dresůUž jen do čtvrteční 16. hodiny máte možnost v aukci na www.sportovniaukce.cz získat hrané národní dresy ze zápasu Česko - Bělorusko. Výtěžek aukce jde na podporu mládežnického hokeje.
11.11.Aukce dresů končí!Pozor, poslední šance! Již dnes v 16:00 končí na www.sportovniaukce.cz aukce hraných reprezentačních dresů ze zápasu Česko - Bělorusko.
15.11.HC LEV na webuNa adrese www.hclev.eu naleznete nový web hokejového klubu HC LEV Poprad, který usiluje pro příští sezónu o vstup do Kontinentální hokejové ligy. Na Aukce.eSports.cz je nyní navíc možné získat unikátní dresy z letošního přípravného kempu HC LEV v internetové aukci.
24.11.Olympijské dresyNa www.sportovniaukce.cz právě probíhá aukce hraných dresů české reprezentace ze ZOH ve Vancouveru. V nabídce jsou bílé dresy Petra Čajánka, Tomáše Kaberleho, bratří Michálků a dalších hvězd.
27.11.Akademická reprezentace ČR v K

Vedení HC Klášterec připravilo pro hokejové fanoušky hokejovou lahůdku.

Své další přípravné utkání (před zimní univerziádou v Turecku)sehrají akademičtí reprezentanti České republiky na zimním stadioně v Klášterci.

V pondělí 06.12.2010 od 18:15 hodin jim bude soupeřem celek HC Klášterec posílený o několik hráčů ze sousední Kadaně a Chomutova. Připravované utkání slibuje určitě velkou hokejovou podívanou.

Copyright © 2018 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky