Zápasy » Krajská liga mužů Ústeckého kraje 2017/18

kolodatumdomácíhosté 
1. neděle 17.9. Klášterec nad Ohří Louny 6:3
12. Vlastník (Musil, Miklovič), 16. Miklovič (Páleník, Vlastník), 22. Koblitz M. (Vlastník), 25. Oplt, 25. Páleník, 52. Vlastník (Páleník, Miklovič) – 11. Šedivý, 38. Růžek (Šedivý), 42. Kolčava (Zetka)
2. pátek 22.9. Kadaň B Klášterec nad Ohří 5:8
Branky a nahrávky: 11. Hartman (Toman), 24. Jíra (Krstev), 34. Toman, 35. Révay (Holán), 46. Hartman (Koreš) - 14. Koblitz M. (Vlastník, Páleník), 23. Haluška, 31. Koblitz M. , 32. Dejmek (Páleník), 42. Toušek (Oplt), 54. Miklovič (Vlastník), 54. Toušek (Oplt), 60. Toušek (Miklovič)
3. neděle 24.9. Klášterec nad Ohří Sport Most 1:11
Branky a nahrávky: 21. Vlastník (Musil, Miklovič) – 5. Kousek (Šafařík), 14. Plichta (V., Kunrt), 24. Kousek (Plichta, V.), 31. Kousek (Havlůj), 33. Kousek (Čmolík, Plichta), 36. Nedrda (Čmolík), 41. Přeučil (V.), 46. Kalina (Šafařík), 49. Kousek (Dalecký), 52. Čmolík (V., Dalecký), 59. Havlůj (Šafařík)
4. čtvrtek 28.9. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 1:8
6. neděle 8.10. Klášterec nad Ohří Lovosice 11:2
9. Vlastník (Miklovič), 11. Oplt (Vlášek), 15. Toušek (Oplt), 18. Videv (Musil, Diviš), 18. Vlastník (Miklovič), 21. Musil (Vlastník, Blažek), 28. Miklovič (Musil), 34. Musil (Oplt), 45. Oplt (Diviš), 58. Musil (Vlastník), 60. Toušek (Haluška, Blažek) – 51. Černý (Trončinský), 60. Holý
7. neděle 15.10. Litoměřice B Klášterec nad Ohří 4:1
9. středa 25.10. Klášterec nad Ohří Kadaň B 5:6sn
Branky a nahrávky: 2. Oplt (Toušek), 13. Oplt (Toušek), 37. Vlastník (Kosina), 44. Vlastník (Koblitz), 58. Vlastník – 6. Tenkač (Bartók, Koreš), 16. Krpenský (Toman), 30. Hubínek (Tenkač), 40. Hartman, 58. Krpenský (Toman), rozh. náj. Jíra
10. neděle 29.10. Sport Most Klášterec nad Ohří 9:3
11. neděle 5.11. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 4:5
13. Koblitz (Toušek), 22. Drazdík (Haluška, Toušek), 40. Drazdík (Koblitz), 42. Oplt – 1. Pokorný, 6. Nenadál (Brandejský), 15. Nenadál, 36. Kuchař (Pokorný), 41. Kuchař (Pokorný)
13. pátek 17.11. Lovosice Klášterec nad Ohří 18:00
14. neděle 19.11. Klášterec nad Ohří Litoměřice B  
15. neděle 26.11. Klášterec nad Ohří Louny  
16. neděle 3.12. Kadaň B Klášterec nad Ohří  
17. středa 6.12. Klášterec nad Ohří Sport Most 18:00
18. sobota 9.12. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 17:00
8. středa 13.12. Louny Klášterec nad Ohří 20:00
20. pátek 22.12. Klášterec nad Ohří Lovosice  
21. neděle 7.1. Litoměřice B Klášterec nad Ohří  
22. neděle 14.1. Louny Klášterec nad Ohří 18:00
23. neděle 21.1. Klášterec nad Ohří Kadaň B  
24. středa 24.1. Sport Most Klášterec nad Ohří 18:00
25. neděle 28.1. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L.  
27. neděle 11.2. Lovosice Klášterec nad Ohří  
28. neděle 18.2. Klášterec nad Ohří Litoměřice B  
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky