Zápasy » 2. liga - skupina Západ 2011/2012

kolodatumdomácíhosté 
2. středa 14.9. HC Benešov Klášterec nad Ohří 4:5p
3. neděle 18.9. Klášterec nad Ohří Milevsko 5:2
4. sobota 24.9. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 2:6
5. středa 28.9. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 8:2
6. sobota 1.10. Děčín Klášterec nad Ohří 2:3
7. středa 5.10. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 4:5sn
8. neděle 9.10. Klášterec nad Ohří Bílina 5:4sn
9. středa 12.10. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 6:2
10. sobota 15.10. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 3:5
11. středa 19.10. Klášterec nad Ohří HC Benešov 4:3
12. sobota 22.10. Milevsko Klášterec nad Ohří 5:2
1. středa 26.10. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 7:3
13. neděle 30.10. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 11:2
14. neděle 6.11. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 1:2sn
15. neděle 13.11. Klášterec nad Ohří Děčín 9:1
16. čtvrtek 17.11. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 1:4
17. sobota 19.11. Bílina Klášterec nad Ohří 0:5
18. středa 23.11. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 3:2sn
19. neděle 27.11. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 4:2
20. středa 30.11. HC Benešov Klášterec nad Ohří 6:3
21. neděle 4.12. Klášterec nad Ohří Milevsko 3:2
22. neděle 11.12. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 0:5
23. středa 14.12. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 7:4
24. neděle 18.12. Děčín Klášterec nad Ohří 1:4
25. středa 21.12. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 3:4
26. neděle 8.1. Klášterec nad Ohří Bílina 5:6
27. středa 11.1. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 2:4
28. sobota 14.1. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 6:4
29. středa 18.1. Klášterec nad Ohří HC Benešov 6:1
30. sobota 21.1. Milevsko Klášterec nad Ohří 0:3
31. neděle 29.1. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 7:2
32. středa 1.2. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 2:4
33. neděle 5.2. Klášterec nad Ohří Děčín 3:2
34. středa 8.2. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 3:2sn
35. sobota 11.2. Bílina Klášterec nad Ohří 6:2
36. úterý 14.2. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 5:0
ČF1 sobota 18.2. Klášterec nad Ohří HC Benešov 4:3
ČF2 pondělí 20.2. HC Benešov Klášterec nad Ohří 0:4
ČF3 středa 22.2. Klášterec nad Ohří HC Benešov 5:0
SF1 úterý 28.2. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 5:4
SF2 čtvrtek 1.3. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 3:4p
SF3 sobota 3.3. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 7:1
F1 pátek 9.3. Klášterec nad Ohří Děčín 5:4sn
F2 neděle 11.3. Děčín Klášterec nad Ohří 5:3
F3 úterý 13.3. Klášterec nad Ohří Děčín 10:1
F4 čtvrtek 15.3. Děčín Klášterec nad Ohří 5:0
F5 sobota 17.3. Klášterec nad Ohří Děčín 3:0
BAR1 pondělí 26.3. Havířov Klášterec nad Ohří 4:3p
BAR2 sobota 31.3. Klášterec nad Ohří Hodonín 7:8sn
BAR3 pondělí 2.4. Beroun Klášterec nad Ohří 2:1
BAR4 středa 4.4. Klášterec nad Ohří Baník Most 3:1
BAR5 sobota 7.4. Klášterec nad Ohří Havířov 2:5
BAR6 středa 11.4. Hodonín Klášterec nad Ohří 10:3
BAR7 sobota 14.4. Klášterec nad Ohří Beroun 0:4
BAR8 pondělí 16.4. Baník Most Klášterec nad Ohří 8:1
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky