Zápasy » 2. liga - skupina Západ 2010/2011

kolodatumdomácíhosté 
1. sobota 11.9. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 9:4
2. sobota 18.9. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 2:6
3. středa 22.9. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 4:2
4. sobota 25.9. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 3:1
5. úterý 28.9. Most Klášterec nad Ohří 2:5
6. sobota 2.10. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 4:2
7. středa 6.10. Děčín Klášterec nad Ohří 4:3
8. sobota 9.10. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 3:2
9. neděle 17.10. Česká Lípa Klášterec nad Ohří 4:6
10. neděle 24.10. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 3:7
11. sobota 30.10. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 6:3
12. středa 3.11. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 4:6
13. sobota 6.11. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 3:6
14. středa 10.11. Klášterec nad Ohří Most 8:4
15. neděle 14.11. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 2:4
16. středa 17.11. Klášterec nad Ohří Děčín 8:2
17. sobota 20.11. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 1:2
18. sobota 27.11. Klášterec nad Ohří Česká Lípa 4:2
19. sobota 4.12. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 8:7
přátelské pondělí 6.12. Klášterec nad Ohří Česká republika "18" 4:3
20. středa 8.12. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 6:5
21. sobota 11.12. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 6:2
22. středa 15.12. Most Klášterec nad Ohří 4:1
23. sobota 18.12. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 10:2
24. středa 22.12. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 4:3
25. středa 5.1. Děčín Klášterec nad Ohří 4:2
26. sobota 8.1. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 5:3
27. středa 12.1. Česká Lípa Klášterec nad Ohří 5:9
28. sobota 15.1. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 1:6
29. středa 19.1. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 2:3
30. sobota 22.1. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 2:6
31. středa 26.1. Klášterec nad Ohří Most 8:2
32. sobota 29.1. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 3:7
33. středa 2.2. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 2:5
34. sobota 5.2. Klášterec nad Ohří Děčín 3:7
35. středa 9.2. Klášterec nad Ohří Česká Lípa 11:5
36. sobota 12.2. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 3:2
ČF1 úterý 15.2. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 3:2
ČF2 čtvrtek 17.2. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 6:3
ČF3 sobota 19.2. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 4:1
SF1 pondělí 21.2. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 5:3
SF2 středa 23.2. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 1:4
F1 neděle 27.2. Klášterec nad Ohří Most 3:5
F2 úterý 1.3. Most Klášterec nad Ohří 4:3
F3 čtvrtek 3.3. Klášterec nad Ohří Most 7:3
F4 sobota 5.3. Most Klášterec nad Ohří 4:2
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky