Zápasy » 2. liga - skupina Západ 2009/2010

kolodatumdomácíhosté 
1. sobota 12.9. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 4:1
2. sobota 19.9. Klášterec nad Ohří Most 3:2p
3. středa 23.9. Litoměřice Klášterec nad Ohří 3:2sn
4. sobota 26.9. Klášterec nad Ohří Děčín 4:1
5. neděle 4.10. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 1:3
6. středa 7.10. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 8:3
7. sobota 10.10. Česká Lípa Klášterec nad Ohří 2:5
8. středa 14.10. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 0:5
9. středa 21.10. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 1:4
10. sobota 24.10. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 0:2
11. středa 28.10. Most Klášterec nad Ohří 2:5
12. středa 4.11. Klášterec nad Ohří Litoměřice 5:4
13. neděle 8.11. Děčín Klášterec nad Ohří 1:2
14. sobota 14.11. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 3:4
15. úterý 17.11. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 7:6p
16. sobota 21.11. Klášterec nad Ohří Česká Lípa 5:4sn
17. středa 25.11. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 4:3sn
18. sobota 28.11. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 5:1
19. sobota 5.12. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 2:4
20. sobota 12.12. Klášterec nad Ohří Most 5:4
21. středa 16.12. Litoměřice Klášterec nad Ohří 7:6
22. sobota 19.12. Klášterec nad Ohří Děčín 6:5
24. středa 6.1. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 2:8
23. neděle 10.1. Roudnice n. L. Klášterec nad Ohří 1:7
25. sobota 16.1. Česká Lípa Klášterec nad Ohří 2:4
26. středa 20.1. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 3:4p
27. sobota 23.1. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 4:1
28. sobota 30.1. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 1:3
29. sobota 6.2. Most Klášterec nad Ohří 2:5
30. středa 10.2. Klášterec nad Ohří Litoměřice 1:6
31. neděle 14.2. Děčín Klášterec nad Ohří 4:3
32. sobota 20.2. Klášterec nad Ohří Roudnice n. L. 5:1
33. středa 24.2. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 3:7
34. sobota 27.2. Klášterec nad Ohří Česká Lípa 11:0
35. středa 3.3. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 8:0
36. sobota 6.3. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 1:2
ČF1 středa 10.3. Klášterec nad Ohří Děčín 5:4
ČF2 pátek 12.3. Děčín Klášterec nad Ohří 4:5p
ČF3 neděle 14.3. Klášterec nad Ohří Děčín 6:2
SF1 neděle 21.3. Klášterec nad Ohří Litoměřice 2:3sn
SF2 úterý 23.3. Litoměřice Klášterec nad Ohří 1:0
SF3 středa 24.3. Klášterec nad Ohří Litoměřice 1:2p
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky