Zápasy » 2. liga - skupina západ 2006/07

kolodatumdomácíhosté 
1. středa 13.9. HC Slaný Klášterec nad Ohří 2:8
2. sobota 16.9. Klášterec nad Ohří Děčín 5:0
3. středa 20.9. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 3:4
4. sobota 23.9. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 1:4
5. čtvrtek 28.9. Teplice Klášterec nad Ohří 1:5
6. sobota 30.9. Most Klášterec nad Ohří 0:1p
7. středa 4.10. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 2:3
8. sobota 7.10. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 4:3p
9. středa 11.10. Klášterec nad Ohří HC Benešov 4:2
10. neděle 15.10. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 5:7
11. středa 18.10. Klášterec nad Ohří HC Mělník 7:2
12. středa 25.10. Klášterec nad Ohří HC Slaný 4:2
13. neděle 29.10. Děčín Klášterec nad Ohří 5:3
14. středa 1.11. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 1:1p
15. sobota 4.11. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 3:4p
16. středa 8.11. Klášterec nad Ohří Teplice 7:3
17. sobota 11.11. Klášterec nad Ohří Most 0:4
18. středa 15.11. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 3:1
19. sobota 18.11. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 6:0
20. středa 22.11. HC Benešov Klášterec nad Ohří 5:6
21. sobota 25.11. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 1:1p
22. sobota 2.12. HC Mělník Klášterec nad Ohří 2:2p
23. středa 6.12. HC Slaný Klášterec nad Ohří 3:4
24. sobota 9.12. Klášterec nad Ohří Děčín 3:1
25. středa 13.12. Baník Sokolov Klášterec nad Ohří 6:4
26. sobota 16.12. Klášterec nad Ohří Kobra Praha 2:4
27. středa 20.12. Teplice Klášterec nad Ohří 3:4p
28. pátek 22.12. Most Klášterec nad Ohří 6:4
29. středa 3.1. Klášterec nad Ohří HC Řisuty 5:3
30. sobota 6.1. Vlci Jablonec nad Nisou Klášterec nad Ohří 2:3p
31. středa 10.1. Klášterec nad Ohří HC Benešov 5:1
32. neděle 14.1. SHC Klatovy Klášterec nad Ohří 5:1
33. středa 17.1. Klášterec nad Ohří HC Mělník 6:3
34. středa 24.1. Klášterec nad Ohří HC Slaný 5:0
35. neděle 28.1. Děčín Klášterec nad Ohří 2:4
36. středa 31.1. Klášterec nad Ohří Baník Sokolov 4:3p
37. sobota 3.2. Kobra Praha Klášterec nad Ohří 1:4
38. středa 7.2. Klášterec nad Ohří Teplice 6:3
39. sobota 10.2. Klášterec nad Ohří Most 5:2
40. středa 14.2. HC Řisuty Klášterec nad Ohří 5:4
41. sobota 17.2. Klášterec nad Ohří Vlci Jablonec nad Nisou 2:3
42. středa 21.2. HC Benešov Klášterec nad Ohří 2:5
43. sobota 24.2. Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 4:3
44. středa 28.2. HC Mělník Klášterec nad Ohří 2:3
ČF1 sobota 3.3. Klášterec nad Ohří Písek 2:0
ČF2 neděle 4.3. Klášterec nad Ohří Písek 2:1p
ČF3 středa 7.3. Písek Klášterec nad Ohří 3:2
ČF4 čtvrtek 8.3. Písek Klášterec nad Ohří 3:2
ČF5 sobota 10.3. Klášterec nad Ohří Písek 5:3
SF1 úterý 13.3. Benátky n.J. Klášterec nad Ohří 2:1
SF2 středa 14.3. Benátky n.J. Klášterec nad Ohří 7:2
SF3 sobota 17.3. Klášterec nad Ohří Benátky n.J. 1:3
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky