Debakl Klášterce v Řisutech!

Třetí kolo druhé hokejové ligy nezastihlo Klášterec v dobrém rozpoložení. V utkání proti týmu Řisut nezachytil hostující tým hned úvod utkání a po první třetině prohrával 1:3. Druhá třetina byla pro klášterecké hokejisty ještě horší a po jejím konci svítil na tabuli stav 2:7. Poslední třetina se už dohrávala jen z povinnosti a Klášterec v ní inkasoval další čtyři branky. Klášterec tedy prohrál vysoko 2:11 a v dalším utkání proti Bílině si jistě bude chtít napravit reputaci.
24. září 2016 | 17:00
11:2
3:1, 4:1, 4:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 1. Sladký (Borovanský), 8. Janeček (Záleský, Vrbata), 19. Kalla (Janeček, Kulich), 22. Kolařík (Sladký), 24. Kalla (Kulich), 29. Krpata (Havlůj, Záleský), 31. Kos (Sladký), 42. Krpata (Kos), 45. Sladký (Kos), 50. Slavíček (Kulich, Vyskočil), 51. Náprstek (Kalla) – 16. Toušek (Huňady), 26. Bečka (Hrdlička)

HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller, Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Hegenbart, Náprstek, Vyskočil, Havlůj

Klášterec nad Ohří: Tichý (Kutnar) – Žižka, Páleník, Kuncl, Cestr, Drobný, Sklenička, Pokorný, Toušek, Charousek (C), Huňady, Hrdlička, Zdeněk, Bečka, Tupý, Strunz, Procházka, Macháček

Po dvou zápasech na venkovních kluzištích jsme ve třetím kole přivítali na domácím kolbišti hokejisty Klášterce a zápas to byl pro naše barvy ve všech směrech pozitivní. Soupeři jsme nastříleli celkem jedenáct branek a tak se domácí premiéra nadmíru vydařila. V první třetině jsme se již v první minutě ujali vedení a hráči se tak uklidnili a po zbytek třetiny předváděli rychlý kombinační hokej. Do kabin se šlo za stavu 3:1. Ve druhé třetině jsme ještě vystupňovali tempo a hra byla plná pěkných hokejových akcí. Pokračovali jsme v ostrostřelbě a tak na ukazateli skóre svítilo při odchodu do kabin krásných 7:2 pro naše borce. Do třetí třetiny vstupovali oba týmy s vědomím, že utkání je více méně rozhodnuto a tak se hrál útočný hokej, který přinesl opět řadu branek, a tak ukazatel skóre se v 60sáté minutě zastavil na konečných 11:2.