Jan Páleník | neděle 26.11.2017

Klášterečtí hokejisté podlehli "béčku" Litoměřic

Další kolo Krajské ligy mužů nabídlo mmj. také souboj kláštereckých hokejistů s Litoměřicemi "B". Po vyrovnané první třetině přišlo na začátku druhé třetiny "Litoměřické tornádo" a to když se hosté dokázali prosadit během pouhých tří minut hned 4x. Po této brankové smršti bylo tzv: po zápase. V poslední třetině už dokázal Klášterec jen zkorigovat stav utkání.

Reportáž ze zápasu: Litoměřice - Klášterec nad Ohří 3:7

15.kolo, středa 22.11.2017

18. Týr, 35. Páleník (Haluška), 40. M.Koblitz (Zendl) – 14. Pavlata (Purma), 22. Domský (Pavlata), 23. Zedek (Krátký), 24. Kauschitz (Buďa), 24. Rusý, 48. Pavlata (Rusý), 54. Bejček (Vízner)

Litoměřice: Mědílek – O.Koblitz, M.Koblitz, Zendl, Týr, Blažek, Kosina - Vlášek, Toušek, Páleník, Drazdík, Kunc, Dejmek, Haluška, Suk, Diviš

Klášterec nad Ohří: Sklíba (Švára) – Vízner, Zadek, Vandas, Purma, Kolenatý, Krýsl - Domský, Cerman, Krátký, Moucha, Rusý, Pavlata, Bejček, Buďa, Kauschitz

Klášterečtí v nedělním utkání 19.11. podlehli Litoměřicím B 7:3. Po vyrovnané první třetině ( 1:1) . Domácí pak nezvládli vstup do druhé třetiny, kde během 3 minut dostali 4 góly. Po bojovném výkonu se jim však průběh zápasu už nepodařilo zvrátit.
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky