Klášterec obral favorizované Řisuty o tři body!

V dalším kole druhé národní hokejové ligy zajížděli klášterečtí hokejisté na led zatím letos neoblíbených Řisut. Oba soupeři se v letošní sezóně střetli už dvakrát a pokaždé z toho byla vysoká porážka Klášterce (2:11 a 4:9). Ve třetím vzájemné duelu se už ale konečně povedlo Klášterci naplno bodovat i když po první třetině prohrával 0:1. Ve druhé části hry se hostujícímu celku povedlo skóre otočit na 3:2, ale domácím se povedlo srovnat krok a do závěrečné třetiny se šlo tak za stavu 3:3. Třetí třetinu rozhodla branka , který se tak podílel na všech brankách Klášterce když sám jednu dal a na tři asistoval. Klášterec tak utnul sérii čtyř proher v řadě a konečně zvítezil!
14. prosince 2016 | 18:00
3:4
1:0, 2:3, 0:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 8. Kos (Borovanský), 26. Borovanský, 38. Hegenbart (Borovanský) – 24. Vrtek (Cestr, Mála), 31. Cestr (Vrtek, Mála), 36. Vrtek (Mála, Hrdlička), 43. Mála (Hrdlička)

HC Řisuty: Ilašenko, (Škubal) – Bílek, Babický (A) – Kulich, Matula – Keller, Bunda – Sedláček, Kolařík – Kos (C), Hegenbart (A), Záleský – Krpata, Janeček, Čurilla – Kalla, Slavíček, Brém – Fortelka, Vyskočil, Borovanský

Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Kutnar) – Žižka, Páleník – Kuncl (A), Cestr – Zicho, Týr – Zdeněk, Toušek, Deveri – Hrdlička (C), Vrtek, Mála – Macháček, Tupý, Dejmek – Diviš, Drazdík