Junioři vyučovali z produktivity

5. října 2007
2:7
0:2, 1:2, 1:3

branky a nahrávky: Branky: Žemlička 3, Toman st. 2, Moro 2. Asistence: Toman st. 3, Hartman 2, Ficker, Zacharenko, Moro. Vyloučení: 6:10. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: Střely na branku: 47:28.

Piráti Chomutov: Hollý (Studnička) - Kotek, Hartman, Kopáč, Ficker, Zacharenko, Ryvola, Vošta, Tichý - Moro, Toman st., Žemlička, Chmel, Limberg A., Toman ml., Zíka, Krebs, Žilík, Cvrk, Sanko

Domácí Děčín byl lepším týmem kromě prvních 10 minut. V 8.minutě se poprvé mění skóre zápasu. Moro je důrazný po buly – asistuje Toman st. - 0:1. Čas 19:59 Toman st. trefuje zkušeně víko domácí branky a do šatny jdeme z vesela – 0:2.

Ve 2. třetině Děčín zrychluje hru, ale branky střílí opět naši hoši. 29.minuta Žemlička (Ficker) – 0:3. 36.minuta domácí hrají přesilovku 5:3 a snižují na 1:3. Ve 40.minutě se Toman st. po přihrávce Mora rozhodl, že dá domácím za vyučenou a druhým gólem do šatny stanovil na 1:4.

45.minuta – 1:5 Žemlička. V téže minutě Děčín snižuje na 2:5 z přesilovky 5:4. 55.minuta Moro zvyšuje na 2:6 – asistuje Toman st. V 58.minutě Toman st. přihrává Žemličkovi, který zvyšuje na konečných 2:7 a dovršuje svůj hattrick.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (CHM) - Náš tým byl dnes velice produktivní. Využili jsme všechny šance i když jsme jich měli dvakrát méně než domácí. Podržel nás brankář Juraj Hollý a velkou měrou se podílel na našem vítězství. Nedovolil domácím skórovat, obě obdržené branky byly vlastní
1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!