Hanka Ježková | čtvrtek 1.11.2007

Vlci hodně kousali

Chomutovští junioři si i přes porážku v minulém kole drží druhou příčku. Třetí Hvězda jim ale nebezpečně šlape na paty. Oba celky mají shodně 14 bodů a také stejný rozdíl skóre. Severočeši tak jen díky vyššímu poštu vstřelených branek zuby nehty brání druhou pozici.

Reportáž ze zápasu: Chomutov - Vlci Jablonec nad Nisou 5:3

10.kolo, neděle 28.10.2007
(1:0, 2:1, 2:2)

Branky: Žemlička 2, Moro, Bureš, Vošta . Asistence: Toman st. 2, Moro 2, Hartman, Toman ml., Limberg V.. Vyloučení: 7:10. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 31:24.

Chomutov: Hollý (Novák) - Kotek, Hartman, Zacharenko, Ryvola, Ficker, Vošta, Kanči - Toman st., Žemlička, Moro, Toman ml., Limberg A., Chmel, Limberg V., Bureš, Cvrk, Zíka, Krebs, Žilík, Mašek

V neděli dopoledne byl vidět na Kláštereckém ZS pohledný juniorský hokej. Zasloužily se o to svým výkonem oba dva týmy. Naši hoši měli více ze hry, ale v 1.třetině to vyjádřili pouze jednobrankovým vedením. Ve 2.třetině jsme postupně zvýšili své vedení až na 3:0 a vypadalo to, že je rozhodnuto. Jenže Jablonečtí Vlci nedali svojí kůži zadarmo, a tak to byl boj až do samého závěru utkání. V 56.min dokonce hosté snížili na 4:3. Schylovalo se k dramatu, ale domácí byli proti. V 57.min nedávají Vlkům šanci na závěrečný nápor a pátou brankou potvrzují svoje vítězství.

Ohlasy trenérů

Viktor Lukeš (trenér Chomutova): Dnešní zápas byl těžký. Myslím si, že rozhodly přesilovky. My jsme proměnili tři, soupeř jenom jedinou. Musíme myslet na páteční utkání s Letňany.
Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky