Remíza znamená pro juniory třetí místo v tabulce

Spojené mužstvo kláštereckých a kadaňských juniorů začalo letošní ročník juniorské ligy více než dobře. Ačkoli současná třetí pozice v tabulce tomu příliš neodpovídá, v dosavadních zápasech prohráli jen jednou a to s pražskou Hvězdou. Dvakrát ovšem remizovali a proto nejsou na místě prvním.
28. září 2008
3:3
1:0, 0:2, 2:1

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: Zeman 2x, Dudek (Limberg 2x, Chocholáč, Mála, Žemlička. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 32:24.

Klášterec nad Ohří: Zavadil (Tichý) - Ryvola, Blažek, Palubjak, Žižka, Vošta, Kubík A., Zendl, Páv - Chocholáč, Limberg, Zeman, Mála, Dudek, Žemlička, Španěl, Putyera, Oplt, Cvrk, Kunc, Sanko

V neděli 28. září přivítali junioři na domácím ledě jablonecké vlky. A začali velmi dobře, když po prvních dvaceti minutách vedli 1:0 díky brance Lukáše Zemana. V polovině utkání bylo ovšem srovnáno. Klášterečtí obránci zapomněli před brankou na Marka Šoského a ten srovnal stav zápasu na 1:1. Ve třiatřicáté minutě bylo pro domácí ještě hůř. Kamil Kinkor nahodil z levé strany puk před Zavadilovu branku, kde si ho nešťastný Sanko srazil do vlastní sítě. Klášterečtí se však nevzdali a ve čtyřiatřicáté minutě srovnal Lukáš Zeman po hezké akci na 2:2. Za dvaadvacet vteřin rozebrali domácí jabloneckou obranu a Libor Dudek poslal za záda jabloneckého brankáře třetí gól. Jenže dohrát zápas do vítězného konce nebylo domácím hráčům přáno. V padesáté minutě obránci opět zapomněli na Jakuba Klímu, který blafákem uzavřel účet utkání na 3:3. Právě tahle remíza posunula klášterecké juniory až na třetí místo tabulky.