Poslední zápas v základní části body nepřinesl

Poslední zápas před play-off se Klášterci nepovedl. I když se dostal domácí tým dostal hned v první minutě do vedení, tak v průběhu zápasu o něj přišel. Klášterci se podařilo za stavu 1:2 ještě vyrovnat, ale vzápětí však dostal ihned branku a to rozhodlo utkání. Poslední branka padla do prázdné branky. Klášterec má teď dlouhou dobu na odpočinek a bude vyhlížet soupeře pro první kolo play-off, jelikož má v posledním kole volno. Soupeřem bude někdo z dvojice Vrchlabí/Kobra Praha.
16. února 2014 | 17:00 | Klášterec nad Ohří

branky a nahrávky: Statistiky: Branky a nahrávky: 1. Freiberg (Bečvář), 41. Kalinovič (Žižka, Řepík) – 23. Faigl (Motejlek, Stezka), 29. Zika (Oliverius), 41. Merta (Racek, Molnár), 60. Zika (Faigl). Rozhodčí: Florian – Belko, Maloušek. Diváci: 183.

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Loučka, Kuncl, Štrach, Koblitz, Dostál, Mašek, Freiberg, Bečvář, Suk, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Diviš, Toman, Schönauer, Váňa

Děčín: Volke (Lavinger) – Motejlek, Stezka, Kaltenböck, Molnár, Vegner, Zdvořáček, Faigl, Oliverius, Zika, Bačák, Merta, Racek, Drnec, Šetka, Vacek