Ve formě chytající Damašek výrazně pomohl Klášterci k hubenému vítezství

Klášterečtí hokejisté přivítali v dnešním utkání poslední Milevsko a tak se čekalo jen kolik branek padne do milevské branky, bohužel i bohudík pro klášterecké hokejisty padly celkem tři branky z toho dvě do té soupeřovi a tak se mohl radovat modro-žlutý tým ze zisku vydřených tří bodů. Zápas byl od začátku utkání velmi vyrovnaný a první branku vstřelil po skrumáži před brankou v 10.minutě Jan Toman. Ve druhé třetině se hostům podařilo vyrovnat díky Janu Stokláskovi. V poslední třetině se trefil už jen klášterecký Martin Kalinovič a tak utkání chudé na branky ovládl nakonec domácí tým. Velmi velkou pochvalu zaslouží oba brankáři, kteří předváděli v celém utkání výborné zákroky.
8. února 2014 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
2:1
1:0, 0:1, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Toman (Schönauer, Diviš), 44. Kalinovič (Řepík, Jáchym) – 26. Stoklásek (Hamerle). Rozhodčí: Orlický – Místecký, Střelka. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 40:37 (11:11, 15:11, 14:15). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1..

Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) – Loučka, Dostál, Štrach, Žižka, Pokorný, Mašek, Mála, Bečvář, Suk, Kalinovič, Jáchym, Řepík, Diviš, Toman, Schönauer, Toušek, Váňa

Milevsko: Škubal (Exner) – Štych, Procházka, Dvořák, Hlinka, Štěrba, Srdínko, Bartůněk, Reiniš, Hamerle, Decsy, Stoklásek, Homolka, Urbanec, Sumerauer, Drda, Novák, Fořt, Radosta, Korous, Nevolný