Klášterec rozdával vánoční nadílku

Klášterec dneska Sokolov roznesl na kopytech. Dneska se rozdávala předvánoční gólová nadílka. Sokolov odjel domů s výpraskem 10:2. Jan Stehlík opět dovršil svůj hattrick už ve druhé třetině. Libor Řepík dnes dal 10 branku utkání.
18. prosince 2010 | 17:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
10:2
5:0, 4:1, 1:1.

branky a nahrávky: 9. Stehlík (Šíp, Martínek), 12. Stehlík (Řepík, Kocek), 13. Šíp (Panocha, Žižka), 16. Suk, 18. Panocha (Suk, Žižka), 26. Pražák (Stehlík), 28. Jáchym (Pražák, Koblitz), 30. Stehlík (Pražák), 36. Pražák (Jáchym, Stehlík), 45. Řepík (Řezníček) - 29. Bauer, 58. Hauer

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Damašek) - Loučka, Kocek, Žižka, Řezníček, Hartman, Martínek, Koblitz - Jáchym, Stehlík, Pražák - Řepík, Šíp, Panocha - Suk, Novotný, Miklovič - Kalinovič.

Baník Sokolov: Štelmach (Nový) - Kořínek, Toms, Hauer, Formánek, Říha, Diblík, Bohuslávek, Soukup, Bauer, Topinka, Kukla, Dobřemysl, Sopr, Račanský, Mareček, Nový, Kašpar, Jakubal.

V 9.minutě přihrál Petr Martínek do středního pásma Radku Šípovi a ten poslal do samostatného úniku Jana stehlíka, který poslal puk skrz Štelmachovy betony až za jeho záda. Ve 12.minutě vybojoval puk za Štelmachovou brankou Martin Kocek, přihrál Liboru Řepíkovi a ten dále na Jana Stehlíka, který se znovu prosadil. Ve 13.minutě založil akci v obranném pásmu Michal Žižka, ten dále poslal přihrávku do středního pásma na Jiřího Panochu, který se prokličkoval až do útočného pásma, kde přihrál před branku Radku Šípovi a ten Štelmacha propálil. V 16.minutě udělal školáckou chybu Roman Nový, puk mu převzal David Suk a vyhnal tak 4.brankou Štelmacha z branky a nastoupil na jeho místo Petr Nový. V 18.minutě naservíroval David Suk před Nového brankou puk tak, že Jiří Panocha pálil do prázdné branky.

Ve 23.minutě se vrátil zpět do branky Štelmach. Ve 26.minutě poslal Jan Stehlík přihrávku z obranného pásma Romanu Pražákovi, který si najížděl na útočné modré čáře a jel sám na branku a vymetl Štelmachovi pavučiny v jeho levém horním rohu. Ve 28.minutě doklepl puk do branky po neúspěšných střelách od Romana Pražáka a Jana Stehlíka. Ve 29.minutě se prokličkoval přes celé hřiště Jan Bauer a zavěsil. Ve 30.minutě završil svůj hattrick Jan Stehlík po přihrávce od Romana Pražáka. Ve 36.minutě zamotali Štelmachovi hlavu před jeho brankou Marek Jáchym, Jan Stehlík a Roman Pražák.

Ve 45.minutě dal 10. branku po úniku Libor Řepík po nahrávce od Ladislava Řezníčka. V 58.minutě propálil Lukáš Hauer puk až za Kaššákova záda.