Klášterec rozdrtil Děčín

Klášterec si v dnešním zápase otevřel střelnici a porazil Děčín vysoko 9:1. Rozhodnuto bylo prakticky už po první třetině kterou Klášterec vyhrál vysoko 4:1. Díky další výhře si tedy Klášterec upevnil páté místo na kterém má tedˇ 3.body náskok před Jabloncem.
21. října 2012 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
9:1
4:1, 1:0, 4:0

branky a nahrávky: 3. Hofmeister (Kalinovič, Hartman), 5. Kalinovič (Jáchym, Pozděna), 11. Řepík, 19. Toman (Kolčava), 38. Salač (Mála, Toman), 49. Mála (Miklovič), 55. Hofmeister (Kolčava, Kalinovič), 55. Řepík (Miklovič), 57. Svoboda (Štelcich) - 13. Novotný (Molnár)

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Hartman, Žižka, Havlůj, Mašek, Dostál, Kolčava, Pozděna, Škorík, Kalinovič, Hofmeister, Řepík, Jáchym, Miklovič, Mála, Salač, Toman, Štelcich, Svoboda, Heindl

Děčín: Lavinger(Zámostný); Kaltenbock, Stezka, Molnár, Nikl, Dvořák, Novotný, Ticháček, Filipovský, Oliverius, Zika, Drnec, Růžek, Baránek, Vávra, Hošek, Chládek, Šetka, Racek, Vacek

Klášterec začal první třetinu velmi aktivně a držel puk ve své moci velmi dlouhou dobu. První vážnější akce přišla ve třetí minutě a hned z toho byl také vedoucí gól Klášterce. Po krásné akci, kterou sehrála trojice Martin Hartman, Martin Kalinovič a Jakub Hofmeister se posledně jmenovaný dostal k puku a zavěsil ho do brány. Dvě minuty po vedoucím gólu už Klášterec mohl zvedat ruce nad hlavu opět. Nejméně pět střel letělo hned zasebou na Lavingera ale až ta poslední skončila za jeho zády když se trefil Martin Kalinovič a upravil skóre už na 2:0 pro domácí. Po druhé brance stupňoval Klášterec tlak, na který Děčín nestačil. V sedmé minutě zazvonilo také břevno za Lavingerem. Další branku si domácí schovali na jedenáctou minutu kdy se prosadil Libor Řepík , kterému to mimochodem tuhle sezónu stříli fantasticky a stanovil skóre na prozatimních 3:0 Děčín se radoval o dvě minuty pozdějš když svojí přesilovku proměnil v gól který vstřelil Tomáš Novotný a snížil na 1:3 z pohledu hostů. Ke konci třetiny se ještě trefil Jan Toman , který i v pádu stačil poslat střelu na branku, která k údivu všech skončila až v síťi hostů. Do kabin se tedy šlo za stavu 4:1 pro Klášterec.

Ve druhé teřtině tlak domácíh trochu polevil a Děčín se dostával více do šancí ale dnes perfektní Pavel Damašek v domácí brance, který si mimo jiné odnesl zaslouženě cenu pro nejlepšího hráče domácích v utkání vše kontroloval a chytal. I přesto že Klášterec se nepouštěl zbytečně do žádných protiútoků ani akcí vstřelil v této třetině branku. Puk se dostal k Františku Málovi který nádhernou přihrávkou oslovil ještě samotného Vlastimila Salače a pro něj už nebyl problém zasunout puk do prázdné klece. Po druhé třetině byl tedy stav 5:1.

Třetí třetina nabídla hned čtyři branky a všechny padly do branky Děčína. Nejprve se ve 48.minutě trefil František Mála a Klášterec vedl už o pět branek. V 55.minutě padly dokonce hned dva slepené góly domácích. První dal Jakub Hofmeister a hned za 16.vteřin se radoval Libor Řepík . Oba dva hráči si tedy v utkání připsali dvě branky. Poslední branka padla v 57.minutě Daniel Svoboda se dnes také zapsal mezi střelce a stanovil tak stav utkání na 9:1 pro Klášterec.

Klášterec dneska sehrál svůj nejlepší zápas od začátku sezóny a zaslouženě porazil dnes trápící se Děčín.