Klášterec v prvním domácím utkání nezklamal

Klášterec si z prvního domácího utkání odnáší plný počet bodů. Trefili se hned čtyři "nováčci". Staronový Jindřich Růžek si vedle gólu připsal i desetiminutový osobní trest. K výhře přispěly i další posily: Michal Žižka, Jiří Dostál a Jakub Mužík. Tečku za zápasem pak udělal Libor Řepík.
18. září 2011 | 17:00 | Klášterec
5:2
2:1, 2:0, 1:1

branky a nahrávky: 11. Mužík (Žižka D.), 14. Dostál (Mašek), 22. Růžek (Panocha), 31. Žižka M. (Růžek), 54. Řepík (Žižka M.) - 5. Hájek (Květoň), 45. Hájek (Květoň, Urbanec)

Klášterec nad Ohří: Damašek ( Zavadil ) - Loučka, Kocek, Žižka M. , Řezníček, Mašek, Dostál, Polanský, Kalinovič, Pražák, Řepík, Růžek, Panocha, Mužík, Novotný, Miklovič, Hartman, Toman, Heindl, Koblitz, Žižka D.

Milevsko: Pipek ( Knap ) - Dušek, Štych, Štěrba, Klíma, Schirmer, Jáchym, Čunát, Hájek, Květoň, Urbanec, Hamerle, Müller, Fořt, Novák, Heřmánek, Silbernágr, Mikeska, Nikodém, Kolomý.

Stav utkání otevřelo Milevsko po akci Tomáše Květoně, který poslal přihrávku zpoza branky na Tomáše Hájka, a ten dopracoval puk až za Damaškova záda. Tato branka nečekala dlouho na odpověď, když David Žižka vystřelil na Pipka, ten střelu vyrazil před sebe a Jakub Mužík vymetl pravý horní roh jeho klece. O necelé dvě minuty později Klášterec využil přesilovou hru, když Pipek vyrazil Maškovu střelu před sebe a Jiří Dostál dorazil puk do branky.

Stav na 3:1 zvýšil Jindřich Růžek, který dorážel střelu Jiřího Panochy. Přesilové hry se Klášterci dařily. Jindřich Růžek vybojoval puk v rohu a poslal ho na modrou čáru Michalu Žižkovi, a ten se svou přesnou střelou přes chumel hráčů nemýlil. Jindřich Růžek ale nezažil jen příjemné okamžiky. Romana Štěrbu narazil na mantinel a byl za to patřičně potrestán trestem 2+10 minut.

Milevsko se probudilo a snížilo stav na 2:4 po brance Tomáše Hájka, když přihrávali Tomáš Květoň a Josef Urbanec. Dnes se také konečně prosadil po třech nevydařených samostatných akcíchLibor Řepík. Po Žižkově přihrávce ujel celé soupeřově pětce.