Klášterec si nabalil na cestu z Nymburka tři body.

Klášterečtí hokejisté konečně po dlouhé době opět ochutnali sladké vítězství. Po bezbrankové první třetině se sice v té druhé dostal do vedení domácí Nymburk, nicméně Klášterec ještě do konce třetiny stav otočil a v poslední třetině přidal ještě jednu branku a tak si odváží z Nymburka vítězství 3:1. Bohužel z Nymburka nemáme k dispozici sestavu Klášterce, kterou tak doplníme později. Děkujeme za pochopení.
2. listopadu 2013 | 17:00
1:3
0:0, 1:2, 0:1

branky a nahrávky: 23. Toma (Tregl, Kozák) – 37. Řepík (Mašek), 40. Řepík (Freiberg), 43. Peštuka (Paleček, Loučka)

Nymburk: Bílek – Kulich, Kříž, Dvořák, Šefl, Procházka, Kuzďas, Kozák – Němeček, Král, Sirotek – Martinec, Stehlík, Dulovec – Bičiště, Šimek, Toma – Tregl, Chvojka

Úvodní část přinesla mírný tlak domácích, který ovšem domácí nedokázali přetavit byť jen v jedinou branku. Až na začátku druhé části hry vyslal Kozák pas na Tregla, jehož střelu dorazil za záda Damaška důrazný Toma. Další střelu Martince dokázal Damašek vyrazit nad. V 26. min. minutě dostali domácí možnost přesilové hry, ani přes velký závar se jim ale přidat další branku nepodařilo. Podobně se vedlo v přesilovce hostím. Opalek s Drobným ostřelovali domácího brankáře Bílka střelami od modré, Bílek však svůj tým držel. Až ve 37. min. domácí brankář poprvé kapituloval. Řepík vyslal tvrdou ránu na lapačku a domácí brankář máchnul do prázdna. Krátce nato jeli dva nymburští na jednoho, jenže Král se místo přihrávky rozhodl zakončovat sám, což ke gólu nevedlo. Z rychlého protiútoku se dostali do stejného přečíslení dva na jedno hosté, ti však sehráli pěknou kombinaci, na jejímž konci byl úspěšný střelec Řepík. Do třetí třetiny Nymburk promíchal sestavu, ale kýženého úspěchu v podobě vyrovnávací branky nedosáhnul. Hosté skvěle bránili jednobrankové vedení, které navíc v 52. min. navýšil Peštuka. Domácí se už přes výborně organizovanou obranu hostí k většímu ohrožení Damaškovi branky nedostali a potřetí v letošní sezóně prohráli v domácím prostředí.