Klášterec stále drží vítěznou šňůru

Děčínu se nepovedlo obhájit domácí vítězství 3:4. V dnešním zápase byl Klášterec mnohem lepší. Děčín měl mnoho šancí, které neproměnil. Poprvé v sezóně se prosadil Jan Toman a tímto gólem také ukončil dnešní utkání.
17. listopadu 2010 | 18:00
8:2
1:1,3:0,4:1

branky a nahrávky: 8. Kocek (Loučka), 25. Šíp (Panocha), 32. Řepík (Miklovič), 34. Stehlík (Loučka, Pražák), 44. Szakal, 45. Polanský (Stehlík), 49. Novotný, 60. Toman - 19. Filipovský (Oliverius), 55. Drnec (Chládek, Havlíček)

Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Krupka, Martínek, Vošta, Hartman, Polanský, Stehlík, Pražák - Kalinovič, Šíp, Panocha - Řepík, Miklovič, Toman - Szakal, Novotný, Jáchym.

Děčín: Wegert (Lavinger) - Štěpánek, Stezka, Havlíček, Dvořák, Mocnár, Mouka, Nikl, Filipovský, Oliverius, Šnajdr - Drnec, Myšík, Chládek - Chvátal, Stibor, Janíček - Kupec.

V 8.minutě si vyměnili kotouč Jakub Loučka a Martin Kocek, který poslal pomalou střelu na Wegerta a ta mu propadla až za jeho záda. V 19.minutě přihrál Michal Oliverius zpoza branky přímo na hůl Jana Filipovského, který přesně vystřelil puk do Damaškovi branky. Těsně pře koncem 1.třetiny vypadli pojistky a tak se odcházelo do šaten a třetina se dohrávala až potom, co vše naběhlo a vyžehlil se led.První třetina byla velmi vyrovnaná. Na každé straně padnul jeden gól.

Ve 25.minutě přihrál Jiří Panocha z poza branky Radkovi Šípovi, který prostřelil Wegerta. Ve 32.minutě se stihl vrátit za útočnou modrou čáru Petr Miklovič, kde dostal přesnou přihrávku, kterou poslal z otočky Liboru Řepíkovi a ten vymetl pavučinky ve Wegertově brance. Ve 34.minutě rozehráli akci v obraném pásmu Roman Pražák a Jakub loučka, který dále pokračoval v jízdě až do útočného pásma, kde našel na protější straně zcela volného Jana Stehlíka a ten uklidil puk do Wegertovi branky. Druhá třetina byla v roli Klášterce.

Ve 44.minutě vypálil Adam Szkal sřelu na Wegerta a ta skončila v jeho brance. Ve 45.minutě obkroužil Jan stehlík branku v útočném pásmu a nahrál Tomáši Polanskému, který poslal puk za Wegrtovi branky. Tím ho vyhnal z branky a nastoupil na jeho místo Lavinger Lukáš. Ve 39.minutě si Děčín vstřelil vlastní branku a ta byla uznána Karlu Novotnému. V 53.minutě dal možnost Pavel Damašek druhému brankáři Janu Studničkovi. V 55.minutě propálil Studničku Tomáš Drnec, asistence Ondřej Chládek a Jan Havlíček. V 60.minutě se prosadil po sólové akci Jan Toman.V závěru utkání to bylo na ledové ploše jako na střelnici.