Litomeřice nadělily Klášterci jako na Vánoce

Klášterec i přes nepříznivý výsledek, sehrál velmi dobré utkání. Domácí ukázali, že jsou na tom bruslařsky a střelecky o mnoho lépe. K zápasu proti domácím Litoměřicím nastoupili i mladí junioři.
2. září 2010 | 18:00 | Zimní stadion Litoměřice
11:1
3:0, 3:1, 5:0

branky a nahrávky: Branky a asistence: 4. Přeučil Petr (Hlusička, Doležal), 10. Evan (Heinisch), 20. Hlusička (Doležal, Přeučil Petr), 23. Hlusička (Přeučil Petr), 29. Heinisch (Evan), 35. Přeučil Petr (Hlusička, Doležal), 46. Šrámek (Brož), 46. Přeučil Tomáš (Bříza), 51. Šrámek (Brož), 56. Hašek, 57. Hašek (Stříteský) - 24. Kalinovič (Pražák, Stehlík).

Litoměřice: Wegert, od 34. Sklíba - Brož, Martinka, Evan, Stříteský, Kaltenböck, Hillmich, Mizera - Doležal, Hlusička, Přeučil P, Hašek, Heinisch, Novák, Přeučil T.,Kauschitz, Bříza, Šrámek

Klášterec nad Ohří: Kaššák, (Zavadil) - Krupka, Kocek, Koblitz, Zmeškal,Vošta, Mašek, Danylec, Pokorný - Kalinovič, Stehlík, Pražák, Panocha, Bečvář, Miklovič, Řepík, Oplt, Suk, Toman, Jáchym, Mazinč

Litoměřičtí i nekrátko po těžkém zápase s Drážďany nastoupili proti Klášterci se silou lva a hned ve čtvrté minutě se gólem do horního růžku prosadil Petr Přeučil. Již od první třetiny byla na ledě i v publiku jasná převaha domácích a hra se většinu zápasu odehrávala v obranném pásu hostí. V desáté minutě skóroval Jakub Evan po rychlé výměně za brankou Kaššáka. V první třetině se hráči Klášterce prakticky nedostali ke střele na Jana Wegerta díky perfektní práci domácí obrany. Na konci první třetiny zvyšoval na 3:0 Jakub Hlusička, když se domácí dostali do přečíslení dva na jednoho. I přes vlažný začátek druhé třetiny skórovali domácí hned při první šanci. Důraznou střelou se prosadil opět Jakub Hlusička. Po tomto gólu ochabla do té doby aktivní hra domácích a nedorozumění při rozehrávce domácích využil Martin Kalinovič a prostřelil svatyni Jana Wegerta, čímž snížil náskok domácích na 4:1. Tímto gólem hráči Klášterce začali vystrkovat růžky a začali se dostávat do šancí, které ovšem končily zákrokem brankáře domácích. Ve 26. minutě zazvonila horní tyč hostí po střele Kauschitze. Hned tři minuty poté skóroval Martin Heinisch po dorážce. Poslední gól druhé třetiny, který po perfektní kombinaci vstřelil domácí Petr Přeučil v 35. minutě, sledoval Jan Wegert ze střídačky, protože ho v brance domácích vystřídal Vojtěch Sklíba. Třetí třetina se nesla v duchu nervozity hostí, kteří byli důraznější a častěji se dostávali za hranice faulu. Hned ve 46. minutě využil přesilovky střelou přes ležícího brankáře hostí Martin Šrámek. Necelou minutu nato zvedal opět gólový rozdíl domácích střelou do odkryté brány Tomáš Přeučil. V 51. minutě ve vlastním oslabení zvýšil Martin Šrámek vedení Litoměřic na 9:1 a fanoušci domácích se skandováním dožadovali „desítky“. Prosby vyslyšel v 56. minutě Jaroslav Hašek, který skóroval v přesilovce domácích. V 57. minutě dokonal dílo zkázy pro Klášterec opět domácí Jaroslav Hašek a zvedl skóre na konečných 11:1. Díky několika bravurním zákrokům obránce svatyně hostí Jana Kaššáka nebyl rozdíl větší.