Klášterec si vylepšil skóre

Druhá třetina, ve které Klášterečtí vstřelili pět gólů, jasně rozhodla o vítězi utkání proti Teplicím. Na ledě se objevil uzdravený Milan Hahn, díky vysokému vedení po druhé třetině se do hry zapojili všichni hrči ze střídačky. Poslední dvaceiminutovku odchytal Tomáš Vacke. Největší podíl na výhře svého týmu má nováček v dresu Klášterce Ondřej Novák, který vsítil hattrick.
8. listopadu 2006 | 18:00
7:3
1:0, 5:0, 1:3

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 13. Novák (Řepík, Soukup), 23. Ambrož (Soukup), 28. Loučka, 29. Novák (Nerad), 33. Diviš (Ambrož, Znojemský, 48. Novák (Řepík), 55. Řepík (Loučka) - 43. Semecký (Slavík, Štverák), 49. Neč (Klement), 60. Štverák (Slavík). Rozhodčí: Vlček - Sichrovský, Šerý. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Klášterec nad Ohří: Damašek - Nerad, Znojemský - Kocek, Kuncl - Ambrož, Loučka - Babka, Kotrouš, Diviš - Panocha, Hahn, Tenkač - Soukup, Řepík, Novák - Kreuz, Suk, Šedivý, Kout

Teplice: Wolf - Trnka, Třeštík, Gill, Klement, Semecký, Mouka, Hanzl, Neč, Slavík, Štverák, Kuchta, Kuklík, Zámečník, Závada

Klášterečtí si zkomplikovali začátek zápasu, když hned ve druhé minutě špatně střídali a na ledě se v jednu chvíli objevilo šest hráčů v modrožlutém. Početní oslabení ale nebylo na hře příliš znát. V oslabení několikrát zahrozila dvojice Řepík - Soukup, které trenéři znovu postavili do jedné lajny. Vzápětí po uplynutí trestu domácích se do šance dostal hostující Petr Neč a Kout jeho nájezd zastavil jen za cenu faulu. Vyhozený kotouč z obranného pásma pak znamenal další vyloučení. Ve dvojnásobé přesilové hře ale hosté ohrozili Damaškovu branku pouze jednou, zazvonila vnější tyč. V polovině první třetiny mohli jít hosté do vedení. Několik hrubek domácích v obranném pásmu ale hosté díky výbornému Damaškovi nedokázali potrestat. Do vedení tak šli domácí. Ve 13. minutě se vyplatila spolupráce dvojice Soukup - Řepík, kterou zakončoval svým prvním gólem v kláštereckém dresu Ondřej Novák.

Domácí se znovu trefili necelé tři minuty po návratu z kabin. Z ostrého úhlu překvapil Wolfa Roman Ambrož. Vzápětí mohla zvýšit dvojice Panocha - Hahn ale puk prolétl kolem levé tyčky teplické branky. Ve 28. minutě chybovali hosté ve vlastní třetině, vyhození z pásma zachytil obránce Jakub Loučka a přidal třetí branku Klášterce. O necelé dvě minuty později se domácí radovali znovu. Podruhé v zápas prostřelil Wolfa Ondřej Novák. Domácí měli zápas jasně ve své režii. Ve vlastním oslabení si s Wolfem pohrál Martin Diviš a vyhnal teplického gólmana na střídačku. Ani teplická dvojka nedostala šanci udržet čisté konto. Ve 38. minutě završil Ondřej Novák hattrick.

Do posledni třetiny domácí trenéři poslali i ostatní hráče ze střídačky. Do branky se postavil Tomáš Vacke. Ten ale hned po třech minutách inkasoval. Lukáš Slavík vypracoval puk pro Aleše Semeckého, který střelou nad ležícího brankáře snížil stav. Deset minut před koncem chybovala domácí obrana podruhé. Vacke skončil pod valnou hromadou a puk do prázdné branky doklepl nehlídaný Petr Neč. Domácí ale měli v plánu vylepšit si skóre a v 55. minutě přidal sedmou brnaku Libor Řepík. O tom, že hokej se hraje až do posledních vteřin přesvědčili svého soupeře hosté z Teplic. Dvě vteřiny před závěrečnou sirénou se trefil kapitán Jiří Štverák.