Klášterečtí hokejisté po boji podlehli Kolínu

Nejde to a nejde. Klášterečtí hokejisté si připsali již osmou porážku v řadě a stále se nemohou z této černé série vymanit. Přitom proti lídrovi skupiny "západ" Kolínu nezačali vůbec špatně a to když se jako první trefil už ve 2.minutě Patrik Huňady. Kolín ale poté vzal vše do svých rukou a čtyřmi brankami skóre otočil. Klášterec se sice dokázal soupeři vyrovnat nejen herně ale také výsledkově, ale bohužel za stavu 4:4 přišly další dvě branky ze strany hostujícího týmu a domácí tak opět zůstali bez bodu.
14. listopadu 2015 | 17:00 | Klášterec nad Ohří
4:6
1:4, 1:0, 2:2

branky a nahrávky: 2. Huňady (Mála, Jáchym), 33. Mála (Müller, Deveri), 44. Deveri (Andres, Žižka), 49. Hammerbauer (Müller, Deveri) – 3. Semirád (Ježek, Malý), 12. Zumr (Morkes), 17. Malý (Ježek, Semirád), 20. Kadlec (ml., Hlavatý), 56. Malý (Pácal, Hanzl), 60. Hlavatý

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Sklenička, Kuncl, Neuman, Žižka, Koblitz, Zicho, Schönauer, Hrdlička, Vrtek, Deveri, Andres, Hammerbauer, Charousek, Huňady, Nguyen, Müller, Diviš, Jáchym, Má

SC Kolín: Moravec (Jelínek D.) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Barták, Ježek, Semirád, Malý, Veselý, Zumr, Morkes, Kadlec Jiří ml., Kadlec Jiří, Hlavatý, Jelínek A.

Klášterec nastoupil do zápasu velmi dobře a to když se hned ve 2.minutě trefil Patrik Huňady. Vedení ale nevydrželo Klášterci ani minutu. Před domácím mužem v masce Janem Kaššákem se zjevil Jakub Semirád, který svou šancí nepohrdl a poslal puk za domácího brankáře. Poté se hra trochu uklidnila. V 8.minutě se dostali do přečíslení Vrtek s Hrdličkou, ale šance zůstala nevyužita. Hned z protiútoku se pokoušel vstřelit branku Morkes, ale Kaššák se proti jeho zakončení vyznamenal. Ve 12.minutě už však hostující tým branku vstřelil. Kolín vyřešil ukázkově přečíslení tři na jednoho a Dominik Zumr po pěkné kombinaci poslal hosty do vedení. Po této brance byl aktivnějším celkem Kolín. V 17.minutě to vypadalo s domácím mužstvem ještě hůř. Z pravého kruhu poslal přesnou ránu do růžku Kaššákovi branky Josef Malý a hosté tak vedli již o dvě branky.Pár vteřin před koncem ještě přidal další branku kolínský Jiří Kadlec st. a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:4.

Druhá třetina přinesla klidnější hru. Klášterec se od začátku snažil překonat Moravce v brance hostí, ale dlouho se mu to nevedlo. Ve 30.minutě vyslal pěknou střelu od modré Dominik Zumr, ale jeho střela jen těsně minula tři tyče. Ve 33.minutě se po dlouhé době prosadilo domácí mužstvo. František Mála dostal puk na mezikruží a jeho střela našla správný cíl - 2:4. To byla taky jediná branka druhé třetiny ,ve které se toho jinak moc neudálo.

Třetí třetina přinesla dohromady čtyři branky. Kolín se nechal trochu ukolébat svým vedením a domácí mužstvo se tak pomalu ale jistě dostávalo do větších šancí. A jednu z nich také využil ve 44.minutě Danko Deveri, který se trefil po pěkné kombinaci domácího mužstva. A ve 49.minutě bylo ještě veseleji. Klášterec předvedl velmi pěknou souhru po které se mezi střelce zapsal Jan Hammerbauer. Klášterci se tak podařilo ze stavu 1:4 srovnat na 4:4 a vypadalo to s ním o něco lépe. Po této brance se herní projev Klášterce velmi zvedla vypadalo to že přidá další branku, to se ale nestalo. V 56.minutě se k puku dostal Josef Malý, který jednoduchou střelou překonal Kaššáka. Na konci třetí třetiny se pokoušel Klášterec vyrovnat a s tím také přišla jeho hra bez brankáře. V čase 59:59 se ještě do prázdné domácí branky trefil Pavel Hlavatý a Klášterec si tak nepřipsal po tomto boji ani bod.