Klášterec je stále neporažen

Klášterec neustále odolává jednomu soupeři za druhým. V dnešním utkání snadno překonal Most výsledkem 8:4. Ve venkovním utkání Most podlehl Klášterci 2:5. Klášterec si tak získal po dnešním utkání náskok 13.bodů nad druhými Klatovami. Klášterec tak prodloužil sérii vítězných zápas na 7 v řadě.
10. listopadu 2010 | 18:00 | Zimní stadion Klášterec nad Ohří
8:4
2:2,3.1,3:1.

branky a nahrávky: Branky a asistence: 6. Szakal (Novotný, Jáchym), 14. Martínek (Krupka, Miklovič), 29. Řepík (Krupka), 35. Kalinovič (Řezníček, Bečvář), 36. Novotný (Jáchym, Hartman), 49. Panocha (Kalinovič, Bečvář), 51. Hartman (Loučka), 54. Suk - 10. Bohm (Kašták), 17. Bíza (Nedrda, Prorok), 26. Nedrda (Bíza), 57. Bíza (Prorok, Nedrda).

Klášterec nad Ohří: Kaššák - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Krupka, Martínek, Vošta, Hartman - Polanský, Stehlík, Pražák - Kalinovič, Bečvář, Panocha - Řepík, Miklovič, Suk - Szakal, Novotný, Jáchym.

Mostečtí Lvi: Brzobohatý - Martinec, Panuška, Havlůj, Kuncl, Gýna, Brožovský, Muller, Maxa - Vrtek, Tauš, Nedrda - Prorok, Bíza, Kašťák - Přeučil, Bohm, Karel - Luštinec, Salač, Šafařík.

V 6.minutě otevřel skóre zápasu Adam Szkal doráženou střelou od Marka Jáchyma a Karla Novotného. V 10.minutě byl stav utkání srovnán po hrubé chybě Kaššáka, jeho špatnou rozehrávku zachytil Ondřej Kašták, který poslal přihrávku před Kaššákovu branku zcela volnému Milanu Böhmovi a ten pálil do prázdné branky. Ve 14.minutě poslal Petr Miklovič přihrávku ve středním pásmu na Jana Krupku, který následně v útočném pásmu poslal přihrávku na Petra Martínka a ten propálil puk až za záda Brzobohatého. O necelích 10 vteřin později Most opět srovnal po dorážce Jana Bízi, asistence Nedrda a Prorok. V první třetině bylo k vidění spousta akcí. Utkání bylo po první třetině naprosto vyrovnané.

Ve 26.minutě poslal Jan Bíza křižnou přihrávku na střed hřiště Vítěslavu Nedrdovi který si našel skulinku mezi Kaššákovími betony a tyčkou. Ve 29.minutě pálil Jan Krupka od modré čáry, jeho odraženou střelu zachytil Libor Řepík, který obkroužil branku a zavěsil do prázdné branky. Ve 35.minutě probruslil Jiřín Bečvář do útočného pásma, nastřelil puk na Brzobohatého, od něj se puk odrazil k Ladislavu Řezníčkovi a ten pálil na branku, kde tečoval Martin Kalinovič. O chvilku později Martin Hartman s Markem Jáchymem založili akci v obranném pásmu, kde si převzal puk Karel Novotný, který probruslil skrze obranu a zvíšil stav utkání na 5:3.Ve druhé třetině na tom byl Klášterec střelecky lépe jak Most. Klášterec měl mnohem více šancí, ale neproměňoval.

V 50.minutě chybou obrany hostů se dostal Jiří Bečvář ke kotouči, který přihrál Martinu Kalinovičovi, ten nahrával Jiřímu Panochovi, který zavěsil do branky Brzobohatého. V 51. minutě Jakub Loučka vypálil od modré, střela se odrazila od Brzobohatého k Martinu Hartmanovi, který byl rychlý, pozorný a dorazil puk do branky. V 54.minutě zachytil David Suk rozehrávku hostí a přesnou střelou vymetl pavučiny v Brzobohatého brance.Ve 3 třetině se na Mostecké straně hra přitvrdila. Klášterec však jejich chyby trestal goly a nenechal se zlomit.