Klášterec přivezl z Jablonce bod.

Klášterečtí hokejisté odehráli na ledě mírného favorita utkání Jablonce nad Nisou více než vyrovnanou partii a "odměnou" jim byl bod za prohru v prodloužení, i když domů mohl tým přivést všechny tři. Po první třetině, která přinesla výsledek 0:0 se v té druhé dostal Klášterec zásluhou Ondřeje Touška do vedení, které mu ale vydrželo jen dvě minuty. Ve třetí třetině to byl opět hostující tým, který poslal opět do vedení Daniel Lehnert. Klášterec si užíval tentokrát vedení o něco déle, ale bohužel dvě minuty před koncem základní hrací doby o něj přišel a tak se šlo do prodloužení po výsledku 2:2. Pouhých 28 vteřin před koncem prodloužení se trefil domácí Lukáš Tondr a rozhodl tak o výhře svého týmu.
10. ledna 2015 | Jablonec nad Nisou
3:2p
0:0, 1:1, 1:1 - 1:0

branky a nahrávky: 32. Mulač (Nevyhoštěný, Brokeš), 58. Maďar (Nevyhoštěný, Varecha), 65. Tondr (Abraham) – 30. Toušek (Lehnert), 50. Lehnert (Mála)

Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Pilař, Čechura, Pulec, Zeman, Abraham – Šulc, Bříška, L. Tondr, Mulač, Brokeš, Nevyhoštěný, Homolka, Peřina, Frk, Žďárský, Vařecha, Maďar, M. Tondr

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Loučka, Žižka, Koblitz, Kunst, Strejček, Váňa – Hrdlička, Jáchym, Mála, Lehnert, Toušek, Boušek, Diviš, Toman, Nguyen