Klášterec převálcoval hokejisty Sokolova

Po záváhání na milevském ledě se klášterečtí hokejisté velmi rychle oklepali a obětí jejich zmrtvýchvstání se stal sokolovský Baník. Západočeši dokázali odolávat Klášterci pouze v první třetině, ve druhé zkolabovali a dostali šestigólový nášup a v poslední části hry už jen zaznamenali čestný jednogólový úspěch. Klášterečtí se naopak před domácím zápasem s Kolínem namlsali a tak se mají domácí fanoušci v úterním zápase nač těšit.
25. října 2008 | 17:00
1:9
0:1, 0:6, 1:2

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 44. Dobřemysl (Veverka) - 12. Malát (Novák), 21. Buchal (Řezníček), 25. Malát, 27. Novák (Novotný), 30. Pražák (Spitzer, Kocek), 35. Hartman (Kotrouš, Suk), 37. Kotrouš (Suk), 45. Novotný (Řepík), 52. Kocek (Krpenský). Rozhodčí: Vilt - Hlinka, Vitík. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 521.

Baník Sokolov: Schafhauser (Jakubal) - Diblík, Ozom, Van Waardenburg, Říha, Děkan, Pech - Dobřemysl, Veverka, Kukla, Nový, Soukup, Sopr, Sláma, Račanský, Kalousek, Vrba, Louthan

Klášterec nad Ohří: Damašek - Řezníček, Spitzer, Kocek, Loučka, Palubjak, Zmeškal, Koblitz - Buchal, Řepík, Pražák, Suk, Hartman, Kotrouš, Novotný, Novák, Malát, Moro, Jáchym, Krpenský

Klášterečtí byli na sokolovském ledě už od začátku mnohem aktivnějším celkem. Zahrozil už ve druhé minutě Řepík a ve čtvrté se dostal do slibné šance Pražák. Ve dvanácté minutě pak přesně zamířil Martin Malát a Klášterec vedl 1:0. Průběh zápasu, alespoň z hlediska domácích, pak ovlivnilo ve 14. minutě vyloučení Kukly na pět minut plus do konce utkání. Klášterečtí se do sokolovských naplno opřeli, ale jejich snahy zastavila siréna.

Přesněji řečeno, siréna na konci první části hry klášterecké snahy nezastavila, pouze přerušila. Už po osmnácti vteřinách druhé třetiny zvýšil Jaroslav Buchal na 2:0 pro Klášterec. Ve 24. minutě se sám vydal proti Schafhauserovi vydal Martin Malát a uspěl. Nejenže zvýšil na 3:0 pro hosty, ale vyhnal i domácího gólmana z branky. Za další tři minuty ovšem kapituloval i náhradní brankář Jakubal. Při hře čtyři na čtyři jej střelou mezi nohy překonal Ondřej Novák. O dvě minuty později udeřili hosté znovu. V oslabení se na výlet vydal Roman Pražák a popáté rozvlnil síť sokolovské branky. V pětatřicáté minutě nedokázal Jakubal zabránit šesté klášterecké brance, když jej nadvakrát překonal Martin Hartman. Klášterecký brankostroj se však alespoň na chvíli zastavil až v sedmatřicáté minutě. Po rychlém protiútoku se za Jakubalova záda trefil Václav Kotrouš a uzavřel dvoutřetinové skóre na stavu 7:0 pro hosty. Sokolov nutně potřeboval načerpat síly do poslední třetiny.

Podařilo se a ve čtyřiačtyřicáté minutě se v přesilovce a za přispění kláštereckého obránce trefil za Damaškova záda Václav Dobřemysl a postaral se tak o jediný sokolovský úspěch v sobotním zápase. Po tomto gólu se do sokolovské branky vrátil gólman Schafhauser, protože Jakubal se na začátku třetiny zranil a dál už to prostě nešlo. Výměna však na kláštereckém tlaku vůbec nic nezměnila. V pětačtyřicáté minutě upravil znovu na sedmigólový rozdíl Karel Novotný a skóre utkání uzavřel ve dvaapadesáté minutě Martin Kocek, jehož nahozený puk skončil až v síti.

1:1, 2:3, 2:2

Turnaj hokejových přípravek.

18. března 2024

V sobotu 16.3.2024 se na kláštereckémm zimním stadionu odehrál turnaj hokejových přípravek. Tato kategorie je složena z dětí předškolního věku a žáků 1. tříd Naši nejmladší Tygříci si pozvali na...

Číst více >

Mladší žáci vyhráli turnaj v Ostrově!

17. března 2024

Mladší žáci se v sobotu vydali na cestu do nedalekého Ostrova, kde se pořádal silně obsazený turnaj v ledním hokeji. Turnaje se kromě našeho týmu zúčastnila další čtveřice celků - Čerti Ostrov, SKBM...

Číst více >

Starší žáci jedou na vítězné vlně!

6. března 2024

Starší žáci si svou skvělou formu ze základní části přenesli i do nadstavby ligy starších žáků a po pěti odehraných zápasech vévodí tabulce bez ztráty bodu!