Klášterec podlehl Klatovům!

Už před dnešním utkáním bylo kláštereckým hokejistům a fanouškům jasné, že play-off, které se nezadržitelně blíží začne Klášterec na hostujícím kluzišti. Jaký soupeř bude pro Klášterec vybrán se zatím neví. V dnešním zápase vidělo domácí publikum velmi dobrý nástup Klatov, které v 8.minutě vedly už 3:0. Za domácí se dokázal prosadit ještě v první části hry František Mála, ale to bylo z obou stran vše. Až třicet vteřin před koncem dal konečnou podobu výsledku Vladislav Vrtek, který dokázal procpat do hostující branky. Domácím se tak nepovedlo porazit v posledním domácím utkání v základní části porazit svého soupeře a nyní už na něj čeka pouze Kobra Praha. Poté se rozjede play-off. O soupeři Klášterce budeme informovat po konci základní části.
18. února 2017 | 17:00
2:3
1:3, 0:0, 1:0

branky a nahrávky: Branky a nahrávky: 10. Zdeněk (Charousek, Žižka), 60. Vrtek (Zdeněk, Mála) – 2. Vlček (Leština, Houfek), 3. Pacanda (Špaček, Kubík), 8. Švarc (Uhlík, Topinka)

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Žižka, Páleník, Cestr, Kuncl, Hierman, Pokorný, Zdeněk, Charousek, Strunz, Hrdlička, Vrtek, Mála, Šmejc, Hřebíček, Miklovič, Drazdík

SHC Klatovy: Štekr (Zeman) – Špaček, Kubík, Slavík, Hlaváček, Houfek, Švarc, Topinka, Uhlík, Beneš, Pacanda, Prezheva, Vlček, Němec, Leština

Klášterečtí hokejisté nevstoupili do dnešního utkání s Klatovy vůbec dobře a už v 8.minutě prohrávali 0:3. Postupně se za hosty prosadili Lukáš Vlček, Tomáš Pacanda a Milan Švarc. Klášterečtí se tak ještě ani nerozkoukali a už to bylo o tři branky. Domácí vrátil do hry gól z 10. minuty a to když se prosadil v přesilové hře Jakub Zdeněk. Poté se hra vyrovnala a šance byli na obou stranách. Ve 13.minutě předvedl hostující Štekr v brance skvělý zákrok lapačkou, když puk směřující do branky dokázal na poslední chvíli vytáhnout. Na druhé straně se nenechal zahanbit Kaššák a o minutu později se svému sokovi v brance vyrovnal, když skokem, který spíše připomínal brankáře ve fotbale zlikvidoval puk směřující do branky. Do konce třetiny žádná branka nepadala a tak se odcházelo do šaten za stavu 1:3.

Druhá třetina byl velmi vyrovnaná, ale žádná branka v ní nepadla. Za zmínku snad stojí jen nastřelená tyč, která zazvonila u hostující branky, jinak se v prostřední části toho moc neudálo.<úp>

Ve třetí třetině mohlo diváci vidět velkou snahu domácích, kteří si vypracovali i několik šancí, ale bohužel také trochu smůly se dnes přilepilo na domácí hokejky a branku se jim nepodařilo dát dříve než půlminuty před koncem. To se při hře bez brankáře trefil za záda Štekra Vladislav Vrtek. Bohužel ve zbývajících vteřinkách už Klášterec nedokázal vyrovnat a tak si musel připsat prohru 2:3

V dnešním zápase za Klášterec nastoupil také dlouholetý domácí hráč PETR MIKLOVIČ, který se na led vrátil po vážné operaci a několika letech. Klášterecký hráč si nevedl vůbec špatně a nám nezbývá nic jiného, než dodat VITĚJ ZPĚT!