Miroslav Bartoš | neděle 13.11.2016

Klášterec ovládl derby v Sokolově nevídaným výsledkem!

Před zápasem v Sokolově se o tomhle kláštereckým hokejistům nezdálo ani v těch nejbláznivějších snech. Sokolov se sice nachází na posledním místě v tabulce, ale popravdě se očekával skoro jako vždy proti tomuto soupeři vyrovnaný zápas, ten se ale nekonal. Klášterečtí hokejisté nenechali nic náhodě a už po první třetině se dostali do pohodlného vedení 5:0 Ve druhé třetině si připsali žluto-modří na své konto dvě přesně trefy a vedení 7:0 už jasně napovídalo, kam body poputují. Že třetí třetiny letos Klášterci jdou se přesvědčil i Sokolov. Hostující hráči totiž přidali v poslední části hry další čtyři branky a na ledě svého tradičního soupeře mohli tak slavit nečekanou výhru 11:0. Hattrickem se blýskl Jiří Charousek, který přidal ještě dvě asistence a první čisté konto si připsal Jan Kaššák.

Reportáž ze zápasu: Baník Sokolov - Klášterec nad Ohří 0:11

14.kolo, sobota 12.11.2016, 17:00
(0:5, 0:2, 0:4)

Branky a nahrávky: 9. Páleník (Charousek), 9. Strunz (Kuncl, Vrtek), 10. Toušek (Charousek), 19. Strunz (Vrtek, Hrdlička), 20. Charousek (Žižka, Toušek), 31. Vrtek (Hrdlička, Stunz), 35. Charousek (Mála), 51. Deveri (Diviš, Zdeněk), 52. Vrtek, 54. Charousek (Toušek, Mála), 54. Hrdlička (Vrtek, Strunz) Rozhodčí: D. Jechoutek - O. Doležal, K. Ovsík, tresty: 5:4 Vyloučení - 2 min.: 5:4 Góly v přesilovce: 0:1, v oslabení: 0:0

Baník Sokolov: Hruška (od 19. min. Fečo) – Binias, Říha, Michálek, Gombár, O. Novák – Kašpar (A), Račanský (A), Sus, Trapl, Řezníček, Sláma, Musil, Kukla (C), Pfister. Trenér: Jiří Parkmann.

Klášterec nad Ohří: Kaššák (Kutnar) – Sklenička, Zicho, Páleník, Cestr, Žižka, Pokorný, Kuncl (A) – Charousek (C), Hrdlička, Vrtek, Mála, Diviš, Tupý, Strunz, Toušek, Macháček, Deveri, Zdeněk. Trenér: Petr Mikeš.

Copyright © 2017 HC Klášterec nad Ohří & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | Brankářské masky