Klášterec přišel o bodový zisk 4.vteřiny před koncem utkání s Bílinou

Klášterečtí hokejisté dnes museli spolknout velmi hořkou pilulku s nápisem prohrané utkání. Po první třetině kdy vedl po brankách Hofmeistera a Kalinoviče Klášterec už 2:0 se zdálo že utkání zvládne. Ve druhé třetině kdy Bílina zkorigovala stav na 2:3 ještě z Klášterce nikdo netušil, jakou bude mít tým smůlu v posledním dějství. Ve třetí třetině nejdříve domácí vyrovnali na 3:3 a pouhé čtyři vteřiny před koncem dala Bílina vítěznou branku a vyhrála tak 4:3. Za Klášterec se zapsal jako autor třetí branky Libor Řepík . Klášterec tedy velmi smolně prohrál v Bílině, kde sahal minimálně po bodu.
10. listopadu 2012 | 17:30 | Bílina
4:3
0:2, 2:1, 2:0

branky a nahrávky: 22. Průša (Malovický), 26. Mačkal, 47. Hrubant (Machulda, Urban), 60. Hrubant (Kabeláč, Urban) - 1. Hofmeister, 16. Kalinovič, 33. Řepík (Hofmeister)

Bílinští Draci slaví vítězství nad Kláštercem. To se přitom nerodilo lehce. Bílina prohrávala 0:2 a 2:3, ale Draci bojovali do posledních vteřin, a to se jim vyplatilo. Čtyři vteřiny před závěrečnou sirénou rozhodl o zisku tří bodů pro HC Draci Bílina přesnou trefou za Damaškova záda Martin Hrubant. Bílina vyhrála 4:3. Ten, kdo přišel na bílinský zimní stadion pozdě neviděl úvodní branku. Ta přišla totiž už po sedmnácti vteřinách hry, kdy Jakub Hofmeister si sjel z levého křídla a prostřelil domácího brankáře Horáka, který se po úspěšné premiéře v dresu Draků na ledě Kobry představil poprvé vlastním fanouškům. Následně se hra vyrovnala, ale příliš šancí k vidění nebylo. Hra se odehrávala ve středním pásmu a na další branku si publikum počkalo do 16. minuty. Radovali se ale znovu hosté, kteří šli do dvoubrankového vedení po přesné trefě Kalinoviče. Do druhé dvacetiminutovky vstoupil domácí celek o poznání lépe. V 22. minutě se před zraky svého trenéra z Litvínova Radka Mrázka, který celý zápas pozorně sledoval, prosadil Jaroslav Průša, který zužitkoval přihrávku Malovického na výbornou 1:2. V 26. minutě bílinský stadion burácel góóól podruhé. Střelcem byl Jiří Mackal. Následovaly další šance domácích, ale ty zůstaly nevyužity a trest přišel na straně druhé. Řepík dostal hodně prostoru a před Horákem nezaváhal. Do šaten tak Draci znovu šli s jednobrankovým mankem. V závěrečné třetině se vrhla Bílina do útoku a v 47. minutě bylo vyrovnáno. Autorem branky byl pozdější hrdina zápasu Martin Hrubant. Půl minuty před závěrečnou sirénou si vzali domácí oddychový čas a rady trenérů přinesly své ovoce. Do konce třetí části chyběly pouhé čtyři vteřiny a všichni už zápas viděli v prodloužení. Proti byl ale Martin Hrubant v dresu Bíliny a ten po své trefě rozburácel bílinský stadion. Draci po vítězství na ledě Kobry Praha ve středu (2:3 po prodloužení) znovu bodovali a po vítězství nad Kláštercem 4:3 jsou v tabulce na šestém místě.