2. února 2013 | 17:30 | Bílina
3:2p
0:1, 1:0, 1:1 - 1:0

branky a nahrávky: 29. Přeučil (Smetana), 55. Přeučil (Pozděna), 65. Šrámek (Písařík) – 18. Mála (Zicha), 45. Řepík (Jáchym).

HC Draci Bílina: Horák (Brzobohatý) – Polák, Chotaš, Pozděna, Malovický, Smetana , Strejček, Jirkovský – Urban, Hrubant, Mackal – Přeučil, Machulda, Hess – Zavřel, Šrámek, Písařík – Novák, Hrdlička, Náprstek.

Klášterec nad Ohří: Damašek(Tichý); Loučka, Mašek, Žižka, Revay, Dostál, Zicho, Koblitz, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Freiberg, Polanský, Hofmeister, Ptáčník, Salač, Miklovič, Mála, Heindl

Klášterečtí hokejisté zajížděli v dalším kole na led Bíliny a utkání to bylo více než vyrovnané. Už od úvodního hvizdu bylo na ledě znát že se obě mužstva nikam nepoženou. Obě mužstva se pravidelně střídala u puku ale hrálo se spíše ve středním pásmu. Domácí se dostali k nejvážnější šanci v polovině první třetiny. Jedovatou střelu Michaela Šrámka však lapil skvělým zákrokem do lapačky Pavel Damašek. Ke konci první třetiny se však po velmi vyrovnané hře přeci jen prosadil klášterecký František Mála, který tak poslal hostující celek do vedení. Po první třetině tedy byl spokojenější Klášterec, který vedl 1:0.

Druhá třetina opět nabídla velmi vyrovnanou hru ve které exceloval jak domácí brankář, extraligová výpomoc z Litvínova a v neposlední řadě reprezentační juniorský brankář Lukáš Horák tak i klášterecký Pavel Damašek kteří drželi své týmy. Ve 29.minutě se však dokázal prosadit domácí Tomáš Přeučil a vyrovnal tak stav utkání na 1:1.

Do poslední části nastoupil velmi dobře Klášterec. Ve 45.minutě dostal milimetrovou přihrávku do jízdy od Marka Jáchyma Libor Řepík, který s následného úniku překonal domácího brankáře a poslal Klášterec už podruhé v utkání do vedení. Poté opět následovala vyrovnaná hra. V 54.minutě se Bílina dočkala vyrovnání. Svou druhou branku v utkání vstřelil Tomáš Přeučil a vyrovnal stav utkání na 2:2. Tímto výsledkem také skončilo utkání v základní hrací době.

V prodloužení byl šťastnějším týmem domácí celek. Pouhých 17.vteřin před koncem prodloužení s ke odraženému puku dostal Jakub Šrámek a uklidil osamocený kotouč do branky za Damaška. Klášterec si tedy přivezl zpět domů po velmi vyrovnaném utkání jeden bod.